about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskie
Aldersund Brygger
Aldersund Brygger


Aldersund_Brygger
Apartamenty


Aldersund_Brygger
Sypialnia w domku


Aldersund Brygger
Łódź wędkarska


Aldersund_Brygger
Łódź wędkarska

<<< powrót


Aldersund - zakwaterowanie i serwis wędkarskiZakwaterowanie

Dwa komfortowe domki wypoczynkowe o wysokim syandardzie, ulokowane tuż nad brzegiem fiordu, z bezpośrednim dostępem do łodzi. Wspaniały widok na fiord. Domki dwupiętrowe, o powierzchni 80 metrów kw. (dla 4-6 osób) z trzema oddzielnymi sypialniami. Posiadają salon z satelitarną TV, kompletnie wyposażoną kuchnię (kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka do naczyń, ekspres do kawy), łazienkę, prysznic, pralkę, WC, ogrzewanie, grill oraz meble ogrodowe. Obszerna weranda bezpośrednio nad brzegiem morza. Do dyspozycji gości przygotowane jest specjalne stanowisko z bieżącą wodą do sprawiania ryb, wyposażone w obszerną zamrażarkę. Pościel na wyposażeniu domku. Najbliższa stacja benzynowa oraz niewielki sklep spożywczy - 500 m. Najbliższe łowisko ryb łososiowatych (pstrąg, łosoś atlantycki) - 10 km. Dla osób korzystających z transportu lotniczego oferujemy przewóz z lotniska do miejsca zakwaterowania.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji wędkarzy profesjonalne i bezpieczne, aluminiowe łodzie wędkarskie o długości 5,4 m, z których swobodnie łowić mogą nawet 4 osoby. Każda z łodzi wyposażona jest w silnik spalinowy (czterosuw) o mocy 25 KM. Na wyposażeniu każdej łodzi dodatkowo znajdują się: echosonda, GPS, kierownica. Przystań łodziowa znajduje się bezpośrednio obok domku. Na życzenie organizujemy wyprawy w morze ze skiperem. Kompleksowa informacja wędkarska o łowisku oraz plany batymetryczne dostępne w biurze Eventur Fishing.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon