about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskie
Bakkan Wahl
Bakkan Wahl


Bakkan Wahl
Wnętrze domku


Bakkan Wahl
Kuchnia


Bakkan Wahl
Łodzie wędkarskie

<<< powrót


Bakkan Wahl - zakwaterowanie i serwis wędkarskiZakwaterowanie

Proponujemy Państwu pobyt w komfortowych domkach, znajdujących się na ładnie położonym, wychodzącym w stronę otwartego morza cyplu. Domki dla 4-12 osób, o powierzchni od 70 do 90 metrów kwadratowych. Każdy z domków posiada kompletnie wyposażoną kuchnię (lodówka, kuchenka z piekarnikiem, zmywarka do naczyń, ekspres do kawy), WC, prysznic, pralkę, satelitarną TV, kominek lub miejsce na ognisko. Ponadto do dyspozycji gości przygotowane jest zadaszone pomieszczenie do sprawiania ryb, wyposażone w obszerne zamrażarki i bieżącą wodę. Najbliższy sklep spożywczy - 2 km. Najbliższa restauracja - 8 km. Najbliższe łowisko ryb łososiowatych (pstrąg, łosoś atlantycki, troć wędrowna) - 18 km. Dla osób korzystających z transportu lotniczego oferujemy przewóz z lotniska (Trondheim) do miejsca zakwaterowania.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji wędkarzy profesjonalne i bezpieczne łodzie wędkarskie o długości 5,1-5,7 m (1 łódź wliczona w cenę domku). Każda z łodzi wyposażona jest w silnik spalinowy o mocy 15-30 KM. Za dodatkową opłatą możliwe jest wypożyczenie echosondy i GPS. Możliwość wypożyczenia dodatkowych łodzi. Na życzenie organizujemy wyprawy w morze ze skiperem (przewodnikiem). Kompleksowa informacja o łowisku oraz dokładne mapy batymetryczne dostępne w biurze Eventur Fishing.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon