about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskie
Bessaker
Apartamenty Bessaker
Bessaker Bessaker Bessaker
Bessaker Bessaker Bessaker
Bessaker Bessaker


Bessaker
Aluminiowa łódź wędkarska
Bessaker


Bessaker
Łódź wędkarska diesel
Bessaker Bessaker

<<< powrót


Bessaker - zakwaterowanie i serwis wędkarskiZakwaterowanie

Oferujemy zakwaterowanie w profesjonalnym ośrodku wędkarskim Bessaker, w piętrowych, komfortowych domkach dla 4-7 wędkarzy. Domki położone są nad niewielką zatoką, dosłownie na styku wody i lądu. W każdym domku znajdują się trzy oddzielne sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka z piekarnikiem, zmywarka do naczyń, toster, ekspres do kawy), łazienka z WC i prysznicem, centralne ogrzewanie, satelitarna TV. Pralka i suszarka do ubrań - w odległości 50 metrów od domku. Do dyspozycji gości przygotowane jest specjalne pomieszczenie, przeznaczone do sprawiana ryb, wyposażone w obszerną zamrażarkę i bieżącą wodę. Najbliższy sklep spożywczy - 100 m. Najbliższe łowisko ryb łososiowatych (pstrąg, łosoś atlantycki) - 20 km. Dla osób korzystających z transportu lotniczego oferujemy przewóz z lotniska do miejsca zakwaterowania.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji wędkarzy profesjonalne łodzie wędkarskie o długości od 4,8 do 6 metrów, wyposażone w silniki o mocy od 10 do 40 KM. Niektóre seryjnie zaopatrzone w echosondy i GPS. Przystań łodziowa znajduje się w odległości 30 metrów od domków. Na życzenie organizujemy rejsy w morze ze skipperem (przewodnikiem). Kompleksowa informacja o łowisku oraz dokładne mapy dostępne w biurze Eventur Fishing.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon