about us about us poniedziałek, 17 stycznia 2022
Wyprawy wędkarskie


Szczupaki z Krainy Szkierów Szczupaki z Krainy Szkierów
Film nakręciliśmy w drugiej połowie maja 2006 roku. Do zdjęć wybraliśmy niezwykle rybne, dzikie i urokliwe miejsce - "Zatokę Syrsan" - olbrzymi archipelag skalistych wysepek o powierzchni ponad 5000 ha i najlepsze znane nam łowisko szczupaka w Szwecji.Udział w nim oprócz nas, czyli Piotra Motyki i Maćka Rogowieckiego, wzięli Jacek Kolendowicz (znany specjalista w dziedzinie spinningu, dziennikarz i Redaktor Naczelny miesięcznika Wędkarski Świat) oraz Sławomir Szczęśniak (znany aktor, satyryk, a na naszej wyprawie także operator kamery). Łowiliśmy tylko szczupaki, za to w dużych ilościach i rozmiarach nierzadko przekraczających magiczne 100 cm. Dodatkowym atutem filmu są porady Mistrza - czyli Jacka Kolendowicza, o najlepszych przynętach na szwedzkie szkiery i sposobach łowienia w nich szczupaków. Płyty DVD wysyłamy pocztą po uprzednim otrzymaniu pieniędzy przelewem bankowym na nasze konto. Cena: 25 zł (wraz z pudełkiem, koszt wysyłki wliczony w cenę). Jeśli kupujący zdecyduje się na wyjazd z biurem - koszt filmu odliczany jest od ceny wycieczki.

[ zamów film ]

Fińskie Mazury Fińskie Mazury
W filmie prezentujemy wędkowanie na pojezierzu Joroinen oraz słynnych bystrzach Karvionkoski i Kapeenkoski. Połowy na spinning szczupaka, wzdręgi, jazia, a także pstrąga potokowego. Prezentacja bazy turystycznej (domki, hotele) i promów PŻB oraz Silja Line. Film został nakręcony pod koniec maja, w okresie intensywnego żerowania ryb. Nośnik: płyta DVD. Czas: ok. 30 minut. Cena: 18 zł (wraz z pudełkiem, koszt wysyłki wliczony w cenę). Jeśli kupujący zdecyduje się na wyjazd z biurem - koszt filmu odliczany jest od ceny wycieczki.

[ zamów film ]

Norwegia - najlepsze łowisko Europy Norwegia - najlepsze łowisko Europy
Film z udziałem wielokrotnego Mistrza Polski w spinningu - Jacka Kolendowicza. Zrealizowany na trzech znakomitych łowiskach w Norwegii: Vikna, Vestfjorden i Senja. Połowy w morzu i fiordach na przynęty spinningowe oraz pilkery. Wielkie dorsze, czarniaki i rdzawce, a także wiele innych gatunków ryb. Rekordowe okazy. Ponadto piękne plenery i instruktaż wędkarstwa morskiego. Film został nakręcony w czerwcu, w okresie "białych nocy". Nośnik: płyta DVD. Czas: ok. 70 minut. Cena 23 zł (wraz z pudełkiem, koszt wysyłki wliczony w cenę). Jeśli kupujący zdecyduje się na wyjazd z biurem - koszt filmu odliczany jest od ceny wycieczki.

[ zamów film ]

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon