about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskie
Hitra Fiskeferie
Domek 5-osobowy
Hitra Fiskeferie Hitra Fiskeferie Hitra Fiskeferie
Hitra Fiskeferie Hitra Fiskeferie Hitra Fiskeferie


Hitra Fiskeferie
Wnętrze domku


Hitra Fiskeferie
Łodzie wędkarskie Kvaerno
Hitra Fiskeferie

<<< powrót


Hitra Fiskeferie - zakwaterowanie i serwis wędkarskiZakwaterowanie

Proponujemy Państwu pobyt w jednym z dwóch tradycyjnych norweskich domków ("rorbu"). Pierwszy z nich, (piętrowy, o powierzchni 90 metrów kw.) położony tylko 30 metrów od brzegu morza i przystani łodziowej, posiada 4 sypialnie z 7 miejscami do spania, łazienkę z WC i prysznicem, w pełni wyposażoną kuchnię (kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka, ekspres do kawy) oraz salon wypoczynkowy z satelitarną TV.

Drugi, mniejszy domek (66 metrów kw.), znajduje się około 200 metrów od przystani. Posiada 3 oddzielne sypialnie dla 5 osób, łazienkę z WC i prysznicem, duży salon z satelitarną TV oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Na wyposażeniu każdego domu znajdują się meble ogrodowe i grill. Do dyspozycji gości jest specjalne pomieszczenie z bieżącą wodą i zamrażarką, przeznaczone specjalnie do sprawiania ryb. Pościel na wyposażeniu domku. Najbliższa stacja benzynowa, restauracja oraz niewielki sklep spożywczy - 300/800 m. Najbliższe łowisko ryb łososiowatych: pstrąg - 8 km, łosoś atlantycki, troć wędrowna - 40 km.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji wędkarzy profesjonalne aluminiowe łodzie wędkarskie Kvarno o długości 5,7 m, z silnikami spalinowymi Yamaha (do dyspozycji gości większego domku łódź silnikiem 50 KM, mniejszego - 40 KM). Dostępne również łodzie o długości 5,5 m z silnikami Yamaha o mocy 40 KM. Każda z łodzi wyposażona jest w echosondę. Dla osób korzystających z transportu lotniczego oferujemy przewóz z lotniska do miejsca zakwaterowania. Na życzenie organizujemy wyprawy na otwarte morze ze skipperem (miejscowym przewodnikiem wędkarskim). Kompleksowa informacja wędkarska o łowisku oraz plany batymetryczne dostępne w biurze Eventur Fishing.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon