about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskie
Koppangen
Koppangen


Koppangen
Koppangen


Koppangen
Widok z okna


Koppangen
Łódź wędkarska


Koppangen
Łódź wędkarska Buster


Koppangen
Łódź wędkarska Buster

<<< powrót


Koppangen - zakwaterowanie i serwis wędkarskiZakwaterowanie

Proponujemy Państwu zakwaterowanie w dwóch komfortowych, piętrowych domkach - każdy dla 4-6 osób. W domkach 3 oddzielne sypialnie, przestronny salon z kominkiem i satelitarną TV, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka elektryczna/mikrofalowa oraz zmywarka do naczyń), a także łazienka z WC i prysznicem. Do dyspozycji gości specjalne pomieszczenie do sprawiania ryb oraz obszerne zamrażarki.

Najbliższa stacja benzynowa¸ sklep spożywczy, kantor i poczta - 17 km. Najbliższe łowisko ryb łososiowatych (pstrąg potokowy, łosoś) - 60 km. Na życzenie transfer z lotniska w Tromsö.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji wędkarzy profesjonalne łodzie wędkarskie o długości 5,1 - 5,4 m, wyposażone w silniki spalinowe o mocy 20-130 KM, kolorowe echosondy i GPS. Przystań łodziowa umiejscowiona jest około 60 metrów od domku. Na życzenie organizujemy dalekomorskie rejsy ze skipperem. Pełna informacja wędkarska o łowisku oraz plany batymetryczne dostępne w biurze Eventur Fishing.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon