about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskie
Wyspa Senja
Domek 4-6 osobowy


Wyspa Senja
Dom 6 osobowy


Wyspa Senja
Domki


Laukvik Senja
Na Senji


Łódź wędkarska


Przystań łodziowa

<<< powrót


Wyspa Senja - zakwaterowanie i serwis wędkarskiZakwaterowanie

Ośrodek 1

Dwa domki 4-6 osobowe o powierzchni 54 metrów kw., ulokowane 30 m od przystani łodziowej. Dodatkowo domek 9-osobowy, 80 metrów od przystani łodziowej. Domki znajdują się ok. 2 km od ujścia fiordu na otwarte morze, w bezpośrednim sąsiedztwie łowisk dużego czarniaka oraz dorsza. Posiadają salon wypoczynkowy z TV, dwie lub trzy oddzielne sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę, a także ogrzewanie. Pościel w cenie. Dodatkowo weranda z meblami ogrodowymi, wędzarnia ryb, grill oraz specjalne, zadaszone pomieszczenie z bieżącą wodą do sprawiania ryb oraz dużą zamrażarką. Z okien domków roztacza się wspaniały widok na Morze Norweskie (inne źródła podają, że jest to już Morze Arktyczne) będące częścią pulsującego przypływami i odpływami Oceanu! Najbliższa stacja benzynowa oraz niewielki sklep spożywczy - 6 km. Najbliższe łowisko ryb łososiowatych (pstrąg, łosoś atlantycki) - 25 km. Dla osób korzystających z transportu lotniczego oferujemy przewóz z lotniska do miejsca zakwaterowania.

Ośrodek 2

W pełni profesjonalny, specjalistyczny ośrodek wędkarski ulokowany nad samym brzegiem wody, około 1.5 km od ujścia fiordu. W sumie do dyspozycji Gości jest 6 domków 6-osobowych o wysokim standardzie. Każdy posiada salon z TV sat, 3 oddzielne sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę. Dodatkowo weranda z meblami ogrodowymi, grill oraz specjalne, zadaszone pomieszczenie z bieżącą wodą do sprawiania ryb. Do użytku Gości duża zamrażarka. Najbliższa stacja benzynowa 5 km, niewielki sklep spożywczy 1 km. Na terenie ośrodka niewielki sklepik wędkarski. Najbliższe łowisko ryb łososiowatych (pstrąg, łosoś atlantycki) - ok 20 km. Dla osób korzystających z transportu lotniczego oferujemy przewóz z lotniska do miejsca zakwaterowania.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do Państwa dyspozycji profesjonalne i bezpieczne łodzie wędkarskie "Rana" oraz " Hansvik" o długości 5,2 – 5,5 m (maks. 4 osoby), wyposażone w nowe silniki spalinowe Evinrude oraz Suzuki o mocy 30-50 KM, echosondy oraz GPS. Na życzenie organizujemy rejsy w morze ze skiperem (przewodnikiem). Kompleksowa informacja wędkarska o łowisku oraz dokładne plany batymetryczne dostępne w Eventur Fishing.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon