about us about us środa, 03 marca 2021
Wyprawy wędkarskieWyspa Senja, maj 2007 - grupowy wyjazd autokarem do północnej Norwegii na połowy ryb morskich.
Jako przewodnicy i piloci:
Jacek Kolendowicz ("Wędkarski Świat") oraz Maciej Rogowiecki (Eventur Fishing)

Termin:22.05 - 29.05.2007 (6 dni pełnego łowienia)
Liczba uczestników:20 osób
Termin nadsyłania zgłoszeń:01.01.2007
Cena:2670 PLN/osoba
Rezerwacje:(22) 894 58 12, 0 603 820 940 lub e mail: maciek@eventurfishing.pl

Gdzie jedziemy i co będziemy łowić?

Tym razem wybieramy się daleko na północ. 600 km za kołem polarnym leży Senja - chyba najpiękniejsza wyspa Norwegii. I tam właśnie zawiezie nas luksusowy autokar, którym będziemy podróżować z Polski. Senja to (w porównaniu np. do Lofotów czy Hitry) absolutnie jeszcze dziewicze i niezbadane łowisko. W maju możemy na pewno liczyć na bardzo dobre brania dorsza (na Senji ryby w granicach 10 - 15 kg są normą), dużego czarniaka (w tym czasie otwarte wody wokół wyspy przemierzają wielkie ławice tych walecznych ryb), zębacza (żeruje bardzo intensywnie przed zbliżającym się tarłem) oraz halibuta. Łowić będziemy zarówno na pilkery, spinning jak i żywca. Szczegółowe informacje dostępne są w biurze Eventur Fishing. Więcej informacji na temat łowiska znajdą Państwo TUTAJ.

Gdzie mieszkamy?

Zakwaterowani będziemy w pełni profesjonalnym, specjalistycznym ośrodku wędkarskim. Domki 6 - osobowe o wysokim standardzie. Każdy domek posiada salon wypoczynkowy z TV, 3 oddzielne sypialnie, kominek, w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę. Na wyposażeniu także weranda z meblami ogrodowymi oraz grill. Oddzielne pomieszczenie do sprawiania ryb oraz obszerne zamrażarki. Domki znajdują się bezpośrednio nad brzegiem morza, kilka metrów od łodzi wędkarskich. Ośrodek znajduje się w południowej części wyspy, zaledwie 1.5 km od otwartego Oceanu. Na bardzo dobre łowiska wielu gatunków ryb płynie się 5 - 10 minut.

Profesjonalny sprzęt pływający

Do dyspozycji naszej grupy znajdują się zupełnie nowe, pełnomorskie łodzie wędkarskie Hansvik (5.5 m) z silnikami 30KM. Jedna łódka przeznaczona jest dla 3 - 4 wędkarzy. Wszystkie łodzie wyposażone w echosondy, GPS oraz plotery wysokiej klasy. Benzyna do łodzi płatna na miejscu, według zużycia.

Opieka podczas wyjazdu

Przewodnikiem grupy (oprócz Maćka Rogowieckiego z Eventur Fishing) będzie sam Jacek Kolendowicz - redaktor naczelny magazynu "Wędkarski Świat" (na zdjęciu obok z czarniakiem z Senji). To wybitny, niezwykle towarzyski wędkarz, który już nie jeden raz wędkował na dalekich wodach północy. Zarówno Jacek jak i Maciek doskonale znają Senję. W każdej chwili służą Państwu swoją fachową wiedzą i rzetelną poradą.

Dojazd na łowisko

Senja leży ponad 1600 km (ok. 22 - 23 godziny ciągłej jazdy samochodem) od terminalu promowego w Nyneshamn w Szwecji. Podróż kilkoma samochodami osobowymi byłaby więc dość męcząca. Dlatego na potrzeby tej wyprawy wynajęty został luksusowy autokar wyposażony w klimatyzację, barek oraz DVD. Szczegóły dojazdowe (np miejsce zbiórki) przedstawimy Państwu po skompletowaniu całej grupy.

Informacje sprzętowe

Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem kompletną, bardzo obszerną informację sprzętowo - wędkarską (na piśmie) na temat Senji. Stosowne informacje zostaną przesłane do Państwa mailem po wpłacie zaliczki na konto biura.

Zgłoszenia

Przyjmujemy drogą mailową (maciek@eventurfishing.pl lub tomek@eventurfishing.pl) lub telefoniczną: 022 894 58 12, 0 603 820 940

Cena: 2670 PLN/osoba
W cenę imprezy wliczone są:
- transfer luksusowym autokarem w obie strony
- przejazd promowy na trasie Gdańsk - Nyneshamn - Gdańsk (kabiny 4-osobowe w obie strony)
- zakwaterowanie w domku 6-osobowym o dobrym standardzie (7 dni)
- łódź wędkarska z silnikiem spalinowym 30 KM
- opieka i przewodnictwo wędkarskie (Jacek Kolendowicz oraz Maciej Rogowiecki) przez cały okres wyjazdu
- ubezpieczenie Warta Travel
Cena skalkulowana na podstawie cenników promowych na 2006 r. Może ulec zmianie w niewielkim stopniu.
Wszelkich dodatkowych informacji na temat wyprawy, chętnie udzielimy Państwu drogą telefoniczną: (22) 894 58 12, 0 603 820 940 lub za pomocą poczty elektronicznej: maciek@eventurfishing.pl

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon