about us about us niedziela, 24 stycznia 2021
Wyprawy wędkarskie


Typy oferowanych produktów

1. Indywidualne wyprawy na ryby

W tej kategorii oferujemy pobyty z dojazdem własnym (plus przejazd promem), dające możliwość wędkowania na bardzo atrakcyjnych łowiskach europejskich. Z imprez tego typu zazwyczaj korzystają grupy kolegów, pragnących wspólnie spędzić kilka dni urlopu, oddając się przy tym swemu ukochanemu hobby - wędkarstwu. Przeważnie preferują mieszkanie w domkach, najlepiej w bezpośredniej bliskości wody. Najważniejszą sprawą są dla nich oczywiście ryby - duże, waleczne i w zadowalającej ilości, ale inne atrakcje, jak sauna, wspólne grillowanie, szklaneczka whisky czy przyrządzanie złowionych ryb, stanowią ważne dopełnienie urlopowej przyjemności. Mamy jednak również ofertę, wychodzącą naprzeciw zwolennikom pełnego komfortu i intymnego, samotnego kontaktu z naturą. Dla nich przewidujemy transport lotniczy i zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach o dobrym standardzie.

2. Grupowe wyprawy na ryby z przewodnikiem

Co roku organizujemy kilka wyjazdów specjalnych, w których przewodnikami są wybitni specjaliści w dziedzinie połowu określonych gatunków ryb (np. z Markiem Szymańskim na sumy na Pad czy z Jackiem Kolendowiczem na czarniaki do Norwegii). W wyjazdach takich bierze udział zazwyczaj kilkunastu wędkarzy, którzy podróżują kilkoma własnymi samochodami (koszty paliwa dzielone są na całą grupę). To wspaniałe, niezapomniane imprezy, pełne wrażeń, wędkarskich opowieści przy ognisku, ale przede wszystkim obfitujące w okazowe ryby. Na takim wyjeździe każdy ma szansę sporo nauczyć się od Mistrza i podnieść poziom swego wędkarskiego warsztatu. Dlatego ilość chętnych zwykle przekracza nasze aktualne możliwości organizacyjne.

3. Rodzinny urlop z możliwością wędkowania

Kolejna grupa naszych klientów to ludzie, pragnący spędzić urlop w gronie rodzinnym na łonie natury, dla których możliwość powędkowania w rybnym łowisku jest istotnym elementem składowym wyjazdu. Niestety, piękne polskie jeziora spełniają ten postulat w coraz mniejszym stopniu. Zapraszamy więc za granicę, np. do Skandynawii, gdzie istnieje wprost nieograniczona gama możliwości aktywnego wypoczynku na łonie natury (rowery, kajaki, rafting, spacery, grzybobranie etc.). Dzieci mogą tam bawić się w lesie całkowicie bezpiecznie, a sprzęt wędkarski może śmiało pozostawać przez całą noc w łodzi. Zaś poranny wypad na ryby często zakończy się złowieniem okazałego szczupaka, pstrąga czy sandacza, czym w naszym kraju zaimponować rodzinie raczej trudno. Rodzinom proponujemy przede wszystkim wygodne domki położone w leśnej okolicy, bezpośrednio nad wodą.

4. Wędkarskie imprezy "incentive" dla firm

Innym ważnym motywem wędkarskich wyjazdów jest tzw. "turystyka incentive". Pod tym szerokim pojęciem kryją się głównie 2-3 dniowe imprezy o charakterze integracyjno-szkoleniowym dla grup pracowników. Wędkarstwo może być znakomitą formą zabawy integrującej, a pobyt w otoczeniu dzikiej przyrody, połączony z innymi elementami aktywnego wypoczynku, jak np.: biegi na orientację, rafting czy wspinaczka, to wspaniały przerywnik w nawale codziennych zadań. W program imprezy może być wkomponowane atrakcyjne szkolenie doskonalące zawodowy warsztat uczestników. Zwieńczeniem zabawy jest często wspólny plenerowy posiłek przy ognisku. Wędkarskie imprezy incentive to również wyjazdy o charakterze motywacyjnym i nagrodowym dla ludzi pasjonujących się tym sportem, a także krótkie pobyty dla menedżerów, pomagające zregenerować ich nadwątlone stresem siły.


Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon