Nasi partnerzy
Bonusy dla naszych klientów Eventur Fishing
Jeśli jesteś klientem biura Eventur, możesz skorzystać z szeregu przywilejów, jakich nie oferuje żaden inny operator wędkarskich podróży w Polsce. Oszczędzasz swoje pieniądze i cenny czas. Oto konkretne korzyści:
 • Najtańsze promy
  Najtańsze połączenia promowe w Polsce na trasach Polska–Szwecja. Jako duży agent kilku przewoźników promowych oferujemy bardzo preferencyjne stawki na przejazdy. Bilety zakupione u nas są tańsze niż kupione nawet bezpośrednio w liniach promowych. TUTAJ znajdziesz informację co do oferowanych przez nas biletów. Najtańsze połączenia promowe w Polsce na trasach Polska–Szwecja. Jako duży agent kilku przewoźników promowych oferujemy bardzo preferencyjne stawki na przejazdy. Bilety zakupione u nas są tańsze niż kupione nawet bezpośrednio w liniach promowych. TUTAJ znajdziesz informację co do oferowanych przez nas biletów.
 • 10% rabatu w sklepach wędkarskich
  Oferujemy 10% rabatu na zakupy wędkarskie. W tym zakresie współpracujemy z dwoma dużymi sklepami wędkarskim w Polsce: internetowym oraz stacjonarnymi sklepami w Warszawie i Gdańsku (Centrum Wędkarstwa) - http://www.centrumwedkarstwa.pl. W każdym sklepie znajdziesz niezbędny ekwipunek potrzebny na zagraniczną wyprawę, a fachowy personel udzieli wszelkiej pomocy przy zakupach. Wystarczy, że powiesz, iż zarezerwowałeś u nas wycieczkę (liczy się rok kalendarzowy). Po weryfikacji tej informacji przez pracownika sklepu (w sklepach stacjonarnych koniecznym warunkiem uzyskania rabatu jest posiadanie przy sobie przez klienta podpisanej umowy o wyjazd z wpisanymi danymi uczestników!), rabat zostanie Ci automatycznie przyznany. Rabat dotyczy zakupów pod konkretną, zakupioną w naszym biurze wyprawę. UWAGA! Rabatem nie są objęte towary przecenione lub w promocji, silniki oraz łodzie wędkarskie. W sklepie Fishing Mart minimalna wartość zakupów od jakiej naliczany jest rabat to 500 PLN (warto w tym przypadku aby jedna osoba robiła zakupy dla całej wyjeżdżającej grupy). W sklepach „Centrum Wędkarstwa” rabatem objęte są jednorazowe zakupy.
 • Specjalne rabaty i oferty dla muszkarzy – zniżki na kursy muchowe, instruktorów oraz sprzęt muchowy.
  Wędkarstwo muchowe rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Tej najbardziej szlachetnej z metod połowu ulegliśmy kilka lat temu samemu i czas nad wodą dzielimy teraz po równo między spinning a sztuczną muchę. Zachęcamy gorąco naszych klientów aby także spróbowali muchowych łowów, które otworzą całą gamę nowych wędkarskich doświadczeń. W zakresie łowienia na sztuczną muchę współpracujemy z dwoma firmami w Polsce.
  www.flyhouse.pl – to sklep dla muszkarzy prowadzony przez Piotra Talmę, pierwszego certyfikowanego (wędki jedno oraz dwuręczne) instruktora wędkarstwa muchowego w Polsce. Piotr posiada wszystkie certyfikaty organizacji International Federation of Fly Fishers (IFFF) na wędki jednoręczne (Master Fly Casting Instructor) oraz na wędki dwuręczne (Two-Handed Casting Instructor). Te wszystkie certyfikaty jednocześnie, posiada tyko około pięćdziesięciu osób na świecie. Jeśli chcecie zacząć przygodę z muchówką lub doskonalić swój rzutowy warsztat, to polecamy Piotra jako cierpliwego nauczyciela i wybitnego specjalistę w tej materii. Poza działalnością instruktorską z dziedziny rzutów muchowych (kursy we Wrocławiu, w Tartaku nad Bobrem oraz nad Sanem od 2016 r.) Piotr Talma prowadzi sklep, gdzie kupicie najwyższej jakości sprzęt muchowy (między innymi marki Orvis, Simms, Patagonia, Abel i wiele innych). Klienci biura Eventur mają przyznany rabat w sklepie www.flyhouse.pl wynoszący od 5 do 10% w zależności od konkretnego produktu (rabaty nie obowiązują na artykuły przecenione i w promocji).
  Piotr współpracuje także z naszym biurem jako przewodnik/opiekun podczas niektórych wypraw wędkarskich do Skandynawii.
  www.hurch.pl – to krakowski dystrybutor sprzętu muchowego uznanej marki Vision, z którym sukcesywnie współpracujemy od wielu lat. Olbrzymi asortyment i porządna jakość za rozsądną cenę to największe atuty tego brandu. Nasi klienci mogą liczyć na 10% rabatu na cały asortyment (poza towarami już przecenionymi i w promocjach) marki. Hurch prowadzi również znaną szkółkę muchową i kursy rzutowe nad polskim Sanem (instruktorami są Adam Sikora i Piotr Gybej). Powołajcie się na nasze biuro i z pewnością otrzymacie rabat na muchowy kurs!!
 • Profesjonalne doradztwo i precyzyjne namiary na ryby
  Nasi pracownicy to mówiąc krótko, bardzo doświadczeni wędkarze. Odbyliśmy setki zagranicznych wyjazdów wędkarskich od Skandynawii poprzez miejsca tak egzotyczne jak Grenlandia, Brazylia, Panama, Alaska, Kanada, Kostaryka, Wenezuela, Kenia, Indie, Australia, Nowa Zelandia, Kuba i wiele innych. Niemal wszystkie łowiska jakie znajdziecie w naszym biurze są przez nas sprawdzone – byliśmy tam i sami łowiliśmy. Dlatego potrafimy profesjonalnie, rzetelnie i rzeczowo ukierunkować Klienta oraz uczynić jego wędkarski sukces maksymalnie prawdopodobnym. Za to gwarantujemy. W przypadku wielu łowisk z naszej oferty jesteśmy także w stanie bardzo dokładnie podać sprawdzone i konkretne lokalizacje najlepszych miejsc połowu wraz z precyzyjnymi namiarami GPS na punkty, które dobrze sprawdziły się podczas naszych poprzednich wyjazdów.
 • Strona www.fishingexplorers.com
  Lubisz wędkarskie podróże po świecie? Wejdź na powyższą stronę aby zatracić się w bajkowym świecie o jakim wszyscy marzymy. Znajdziesz tam relacje z wielu wędkarskich wypraw, tysiące dobrych zdjęć oraz filmów.
 • Rabaty w wypożyczalni samochodów Avis
  Jeśli podróżujesz na ryby samolotem, to prawdopodobnie będziesz potrzebował samochodu na lotnisku. Avis zapewnia dogodne lokalizacje na całym świecie oraz duży wybór wszelkiego rodzaju pojazdów. Nasze biuro ma możliwość udzielania różnej wysokości rabatów na wypożyczane auta. Ich wysokość zależy od czasu wynajmu i lokalizacji. Szczegóły dostępne w biurze.

Podróże po Polsce