Fascynujące reportaże z najlepszych łowisk świata
Dojazd na łowiska
Zdecydowana większość naszych imprez wędkarskich to pobyty z dojazdem własnym. Nasze biuro jest jednym
z największych agentów kilku linii promowych kursujących przez Bałtyk i z tego powodu może Państwu zaproponować bardzo preferencyjne stawki na bilety promowe, które są nieosiągalne u innych operatorów.
Prom + własny samochód. Najtańsze promy w Polsce dostępne są u nas!
Przykładowe ceny połączeń promowych w 2015 roku oferowanych w Eventur:
Trasa Gdynia-Karlskrona, tylko u nas 20% zniżki na przejazd!
Jako jedyni w Polsce oferujemy swoim klientom bilety promowe na trasie Gdynia-Karlskrona ze zniżką 20% od bezpośrednich cen przewoźnika Stena Line. Oznacza to, iż w naszym biurze mają Państwo okazję zakupić najtańsze bilety na tę trasę. Zniżka obowiązuje w taryfach Flexi oraz Economy, nie są nią objęte kabiny ani posiłki na promie.
Rezerwując w naszym biurze prom do Karlskrony z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem mogą Państwo uzyskać bardzo atrakcyjną cenę, wahającą się w granicach od 250,- PLN (rejsy dzienne bez kabin) do 450/550,- PLN (rejsy nocne z kabiną 4-osobową z łazienką) na osobę w obie strony (w cenie przejazd samochodu do 200 cm wysokości + 4 osoby) w taryfie Economy.
Promy na tej trasie kursują codziennie (2 razy dziennie, rano i wieczorem), a przeprawa trwa 10-11 godzin. *.
Aktualny rozkład promowy: www.stenaline.pl
Trasa Gdańsk-Nynäshamn oraz Świnoujście-Ystad, już od 350,- PLN/osoba w obie strony!
Obie trasy obsługiwane są przez przewoźnika Polferries. Nasze biuro kupuje bilety na preferencyjnych hurtowych warunkach i oferuje je klientom po znakomitych cenach. Dlatego bilet na trasie Gdańsk-Nynäshamn zakupiony u nas kosztuje z reguły nie więcej niż 550/650,- PLN/osoba, a na trasie Świnoujście-Ystad nie więcej niż 350/450,- PLN/osoba. Cena obejmuje maksymalnie 4 osoby w aucie do 220 cm wysokości oraz kabinę wewnętrzną z łazienką w obie strony.
Promy na trasie Gdańsk-Nynäshamn kursują codziennie lub co drugi dzień (w zależności od pory roku). Wypłynięcie z Gdańska lub Nynäshamn jest o godz. 18.00, prom przypływa na miejsce o godzinie 13.00 następnego dnia (rejs trwa 19 h).
Promy na trasie Świnoujście-Ystad kursują codziennie. Planowe wypłynięcie ze Świnoujścia o godz. 12.00 lub 22.30, a z Ystad o godz. 14.00 lub 21:30. Rejsy trwają od 6 do 8 godzin.
Aktualny rozkład promowy: www.polferries.pl
Trasa Sassnitz-Trelleborg oraz Rostock-Trelleborg (Stena Line)
Ekonomiczna alternatywa promowa, szczególnie atrakcyjna dla mieszkańców północno-zachodniej Polski. Dobre połączenie (niemieckie autostrady) z portami Sassnitz lub Rostock i bardzo atrakcyjne stawki (przeprawy promowe trwają w zależności od rejsu od 4 do 7 godzin i nie trzeba na nie rezerwować kabin) znajdą na pewno licznych zwolenników. Koszt biletu na osobę w naszym biurze zaczyna się już od 185,- PLN/osoba w obie strony razem z samochodem do 200 cm wysokości.
Promy na trasach Sassnitz-Trelleborg oraz Rostock-Trelleborg kursują codziennie i z reguły kilka razy ciągu dnia, a czas przeprawy promowej wynosi od 4 do 7 godzin.
Aktualny rozkład promowy: www.stenaline.pl
Trasa Hirtshals–Stavanger/Bergen (Fjord Line)
5 % zniżki na rejs nowymi promami Fjord Line MS Bergensfjord i MS Stavangerfjord. Trasa polecana wędkarzom zamieszkującym zachodnią Polskę. Przykładowo podróż z Poznania do duńskiego portu w Hirtshals to ok. 1000 km. Prom opływa codziennie (od 03.04.2013) o 21.00, po nocy na promie dopływamy do Bergen (13:15) - miasta zwanego „Bramą do Norweskich Fiordów”. Podróż na odcinku Stavanger-Bergen to przede wszystkim czas na odpoczynek i pierwsze spotkanie z fiordami - przedsmak słynnych rejsów Hurtigruten. Zapraszamy na przestrzenny pokład słoneczny, który zapewni możliwość podziwiania urokliwego wybrzeża Norwegii – idyllicznych wysp z tradycyjnymi norweskimi domkami, latarni, fiordów i gór. Do portu prowadzą bezpłatne autostrady w Niemczech i Danii. Szczególnie polecamy wędkarzom podróżującym z dziećmi – na trasie do portu znajduje się najpopularniejsza atrakcja w całej Danii – Legoland®. Cena biletu w jedną stronę od 277,- EUR (4 osoby + samochód + kabina).
Aktualny rozkład promowy: www.fjordline.com
Porównaj ceny: Kalendarz niskich cen
Trasa Hirtshals–Langesund/rejon Oslo (Fjord Line)
10% zniżki Krótki rejs 4,5 h do Telemarku, to dobre rozwiązanie dla tych którzy jako cel podróży obrali jeziora w regionie Oslo. Nowoczesne i ekologiczne promy kursują codziennie, wypłynięcie o 9:00, w Langesund o 13:30. Ceny od 20,- EUR za osobę z samochodem, podróż w jedną stronę.
Aktualny rozkład promowy: www.fjordline.com
Porównaj ceny: Kalendarz niskich cen
Trasa Hirtshals–Kristiansand (Fjord Line)
5% zniżki Od 15 maja 2014 jak każdego roku „budzimy z zimowego snu” katamaran Fjord Line Express. Prom będzie ponownie obsługiwał trasę Hirtshals–Kristiansand-Hirtshals. Czas rejsu to tylko 2 godziny i 15 minut. Tym samym możemy zaoferować najszybsze połączenie promowe z Danii do Norwegii. Poza sezonem przejazd ten będzie dostępny dwa razy dziennie, a w wysokim sezonie od końca czerwca do połowy sierpnia - nawet trzy razy dziennie. Cena od 54,- EUR za osobę na fotelu lotniczym + samochód.
Aktualny rozkład promowy: www.fjordline.com
Porównaj ceny: Kalendarz niskich cen
Trasa Tallin-Helsinki (Silja Line/Tallink)
Ekonomiczna i szybka przeprawa z Estonii do Finlandii. Promy na trasie Tallin-Helsinki-Tallin kursują kilka razy dziennie (6-8 razy na dzień). Rejs trwa zaledwie 2 godziny. Rejs w obie strony to koszt od 300-350 PLN/osoba z samochodem do 190 cm wysokości. W związku z tym, że rejs jest krótki, na promie nie trzeba rezerwować kabin. Jest to więc najtańsza możliwość przeprawy do Finlandii.
Aktualny rozkład promowy: www.tallinksilja.com/pl/
Samolotem
Dla tych spośród Państwa, którzy preferują szybki transport lotniczy, oferujemy szereg korzystnych połączeń do Szwecji, Finlandii, Norwegii oraz Hiszpanii. Jesteśmy także agentem wypożyczalni samochodowej Avis i bez problemu wynajmiemy dla Państwa auto na lotnisku w atrakcyjnej cenie. Możemy także zorganizować transfer na łowisko z pomocą gospodarza łowiska.
Nasi partnerzy lotniczy: LOT, Iberia, SAS, Lufthansa, Wizz Air, KLM, Air France.

Podróże po Polsce