Wyprawy wędkarskie
Dojazd na łowiska
Prom + własny samochód. Najtańsze promy w Polsce dostępne są u nas!
Zdecydowana większość naszych imprez wędkarskich to pobyty z dojazdem własnym. Nasze biuro jest jednym z największych agentów kilku linii promowych kursujących przez Bałtyk i z tego powodu może Państwu zaproponować bardzo preferencyjne stawki na bilety promowe, które są nieosiągalne u innych operatorów.
Przykładowe ceny połączeń promowych w 2013 roku oferowanych w Eventur
Trasa Gdynia - Karlskrona, tylko u nas 20% zniżki na przejazd!
Jako jedyni w Polsce oferujemy swoim Klientom bilety promowe na trasie Gdynia - Karlskrona ze zniżką 20% od bezpośrednich cen przewoźnika Stena Line. Oznacza to, iż w naszym biurze mają Państwo okazję zakupić najtańsze bilety na tę trasę. Zniżka obowiązuje w taryfach Flexi oraz Economy, nie są nią objęte kabiny ani posiłki na promie.
Rezerwując w naszym biurze prom do Karlskrony z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem mogą Państwo uzyskać bardzo atrakcyjną cenę, wahającą się w granicach 300 PLN (rejs dzienny) - 450 PLN (rejs nocny) na osobę w obie strony (w cenie przejazd samochodu do 200 cm wysokości oraz kabina 4-osobowa wewnętrzna w atrakcyjnej taryfie Economy)*.
Promy na tej trasie kursują codziennie (2 razy dziennie, rano i wieczorem, poza piątkiem), a przeprawa
trwa 10-11 h.
Aktualny rozkład promowy: www.stenaline.pl
Trasa Gdańsk - Nyneshamn oraz Świnoujście - Ystad, już od 300 PLN/osoba w obie strony!
Obie trasy obsługiwane są przez przewoźnika Polferries. Nasze biuro kupuje bilety promowe hurtowo, w specjalnych taryfach, które oferujemy następnie naszym Klientom, bez żadnych narzutów. Dlatego bilet na trasie Gdańsk - Nyneshamn zakupiony u nas kosztuje z reguły nie więcej niż 400 - 450 PLN/osoba, a na trasie Świnoujście - Ystad nie więcej niż 350 PLN/osoba. Ceny obejmują przejazd w obie strony z kabiną 4-osobową wewnętrzną i samochodem osobowym do 220 cm wysokości.*
Promy na trasie Gdańsk - Nyneshamn kursują codziennie lub co drugi dzień (w zależności od pory roku). Wypłynięcie z Gdańska lub Nyneshamn jest o godz. 18.00, prom przypływa na miejsce o godzinie 13.00 następnego dnia (rejs trwa 19 h).
Promy na trasie Świnoujście - Ystad kursują codziennie. Wypłynięcie ze Świnoujścia jest o godz. 22.30, a z Ystad o godz. 14.00. Rejsy trwają od 6 do 8 h.
Aktualny rozkład promowy: www.polferries.pl
Trasa Sassnitz - Trelleborg oraz Rostock - Trelleborg (Stena Line)
Ekonomiczna alternatywa promowa, szczególnie atrakcyjna dla mieszkańców północno - zachodniej Polski. Dobre połączenie (niemieckie autostrady) z portami Sassnitz lub Rostock i bardzo atrakcyjne stawki (przeprawy promowe trwają w zależności od rejsu od 4 do 7 h i nie trzeba na nie rezerwować kabin) znajdą na pewno licznych zwolenników. Koszt biletu na osobę w naszym biurze zaczyna się już od 170 PLN/osoba w obie strony razem z samochodem do 200 cm wysokości.*
Promy na trasach Sassnitz - Trelleborg oraz Rostock - Trelleborg kursują codziennie i z reguły kilka razy ciągu dnia, a czas przeprawy promowej wynosi od 4 do 7 h.
Aktualny rozkład promowy: www.stenaline.pl
Trasa Tallin - Helsinki (Silja Line/Tallink)
Ekonomiczna i szybka przeprawa z Estonii do Finlandii. Promy na trasie Tallin-Helsinki-Tallin kursują kilka razy dziennie (6-8 razy na dzień). Rejs trwa zaledwie 2 godziny. Rejs w obie strony to koszt od 250-300 PLN/osoba z samochodem do 190 cm wysokości. W związku z tym, że rejs jest krótki na promie nie trzeba rezerwować kabin. Jest to więc najtańsza możliwość przeprawy do Finlandii.
Aktualny rozkład promowy: www.tallinksilja.com/pl/
Samolotem
Dla tych spośród Państwa, którzy preferują szybki transport lotniczy, oferujemy szereg korzystnych połączeń do Szwecji, Finlandii, Norwegii oraz Hiszpanii. Jesteśmy także agentem wypożyczalni samochodowej Avis i bez problemu wynajmiemy dla Państwa auto na lotnisku w atrakcyjnej cenie. Możemy także zorganizować transfer na łowisko z pomocą gospodarza łowiska.
Nasi partnerzy lotniczy:
 • Lot
 • Iberia
 • SAS
 • Lufthansa
 • Wizz Air
 • KLM
 • Air France
 • Łowiska wędkarskie szkierowe w Skandynawii. Wyjazd na łowisko. Szwecja wędkarstwo. Urlop wędkarski. Wyprawy wędkarskie
  Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie tekstu i zdjęć bez zgody autora zabronione.
  | Projekt i realizacja: melonio.pl |
  Projektowanie stron internetowych