about us about us piątek, 28 lutego 2020
Wyprawy wędkarskie
Rzeka Ebro
Domki 4-osobowe w Mequinensa


Rzeka Ebro
Apartamenty u Mequinensa


Rzeka Ebro
Apartamenty wnętrze


Rzeka Ebro
Domek 8-osobowy Caspe

<<< powrót


Rzeka Ebro oraz Caspe - zakwaterowanie i serwis wędkarski

Zakwaterowanie

W pełni profesjonalny ośrodek wędkarski położony w Mequinenza, nad samym brzegiem rzeki. Uznawany za jeden z najlepszych ośrodków sumowych w Europie. Prowadzony jest przez wykwalifikowanych przewodników o rozległej wędkarskiej wiedzy. Ośrodek oferuje bardzo zróżnicowane zakwaterowanie na terenie całego miasteczka: od prostych domków campingowych, poprzez apartamenty o średnim i wysokim standardzie, aż po duże łodzie kabinowe dla 3-4 osób, na których można mieszkać przez cały okres pobytu. W ośrodku znajduje się także restauracja oraz dobrze zaopatrzony sklep wędkarski (cały sprzęt sumowy bardzo wysokiej klasy można także wypożyczyć). Stacja benzynowa, sklepy spożywcze znajdują się w miasteczku, blisko ośrodka.

Zakwaterowanie w Mequinenza

1. Wędkarskie domki campingowe. 4 - osobowe o standardzie turystycznym. Kwatery są drewniane, schludne i mimo niewielkiej powierzchni dość wygodne. Wyposażone w lodówkę i łóżka piętrowe. Czyste łazienki z WC oraz kuchnia znajdują się w osobnym budynku, tuż obok domków. Domki znajdują się niecałe 20 metrów od przystani łodziowej, tuż przy ujściu Segre do Ebro. Bardzo dobry dostęp do miasteczka oraz restauracji.
2. Drewniane domki 4 - osobowe o podwyższonym standardzie. Wyposażone w łazienkę z WC i aneks kuchenny. Kwatery znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie przystani łodziowej, nieopodal niewielka restauracja oraz basen kąpielowy.
3. 4 - osobowe apartamenty o wysokim standardzie. W apartamentach znajdziemy duży salon z TV satelitarną, dwie podwójne sypialnie, prysznic z WC, kuchnię, ogrzewanie, klimatyzację i duży taras. Kwatery znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie przystani łodziowej i niespełna 5 minut piechotą od restauracji.
4. 6 - osobowe apartamenty o wysokim standardzie. W apartamentach znajdziemy duży salon z TV satelitarną, dwie podwójne i dwie pojedyncze sypialnie, prysznic z WC, kuchnię, centralne ogrzewanie, klimatyzację, duży słoneczny taras z grillem. Apartamenty znajdują się w centralnej części miasteczka blisko barów i restauracji, niespełna kilka minut drogi od rzeki.
5. 3 - osobowy apartament o wysokim standardzie. W apartamencie znajdziemy jedną podwójna i jedną pojedynczą sypialnię, salon z TV, kuchnię, łazienkę z WC, ogrzewanie, klimatyzację i duży taras. Piękne położenie z widokiem na rzekę. Kilka minut drogi od przystani łodziowej.
6. Domek dla 2-3 osób o średnim standardzie położony nad samym brzegiem rzeki Ebro. Wyposażony w prysznic z WC, jadalnię oraz aneks kuchenny. Blisko domku znajduje się restauracja. Odległość od rzeki to zaledwie 10 metrów.
7. Domek dla 6-8 osób o wysokim standardzie położony nad samym brzegiem rzeki Ebro. Wyposażony w łazienkę z WC, kuchnię, salon z TV, ogrzewanie, klimatyzację, sypialnie. Restauracja znajduję się 5 minut jazdy samochodem lub 10 minut łodzią. Odległość od rzeki to zaledwie 15 metrów.

Zakwaterowanie w Caspe

Oferujemy także zakwaterowanie w miasteczku Caspe oddalonym od Mequinenza o 42 kilometry w górę rzeki.

1. 8 - osobowy apartament o bardzo wysokim standardzie. Wyposażony w sypialnie, salon z TV, łazienkę z WC, kuchnię, centralne ogrzewanie, klimatyzację, grill, ogród i przystań tylko dla gości domku. Odległość od wody to tylko 20 metrów.
2. 8 - osobowy apartament o bardzo wysokim standardzie. Wyposażony w trzy podwójne sypialnie, duży salon z TV satelitarną, łazienkę z WC, kuchnię, centralne ogrzewanie, klimatyzację, ogród tylko dla gości domku, garaż. Kilka minut drogi do przystani łodziowej.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji naszych klientów bezpieczne i obszerne łodzie wędkarskie z silnikami 15 KM - 30 KM. Każda łódź zabiera na pokład spokojnie 3 wędkarzy, ale podczas łowienia sumów (ze względów bezpieczeństwa) zalecamy 2 osoby na łodzi. W ośrodku wypożyczyć można echosondy oraz kompletny sprzęt wędkarski na sumy i karpie (wysokiej klasy). Zarówno w Mequinenza jak i Caspe znajdują się dobrze zaopatrzone sklepy wędkarskie, gdzie można zaopatrzyć się we wszelki brakujący ekwipunek. Ośrodek dysponuje 4-ema wykwalifikowanymi przewodnikami wędkarskimi, którzy w każdej chwili służą Państwu swoją radą i pomocą. Oczywiście istnieje także wspólnego wędkowania z przewodnikami za dodatkową opłatą. Ośrodek zapewnia wszystkim zainteresowanym transfer z lotniska w Barcelonie (dodatkowo płatny).

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon