Wyprawy wędkarskie
Eventur Fishing

Biuro turystyki wędkarskiej Eventur Fishing powstało w 2003 roku. Zrealizowało do tej pory kilka tysięcy imprez wędkarskich, dając szansę polskim wędkarzom na złowienie wspaniałych okazów ryb oraz spędzenia urlopu na łonie dzikiej i pięknej przyrody.

Profesjonalnie i bezpiecznie dla klientów
Firma działa na podstawie wydanego przez Wojewodę zezwolenia państwowego i jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Posiada również rekomendację "Wiadomości Wędkarskich". W roku 2009 w związku z dynamicznym rozwojem firma została przekształcona w spółkę prawa handlowego. Jest obecnie zdecydowanym liderem na polskim rynku turystyki wędkarskiej.

wyprawy na ryby
Proponujemy cztery podstawowe typy produktów:
1. Indywidualne wyprawy na ryby.
2. Grupowe wyprawy na ryby z przewodnikiem.
3. Rodzinny urlop z możliwością wędkowania.
4. Wędkarskie imprezy incentive dla firm.
Nowoczesne wędkarstwo plus inne atrakcje
Staramy się zachęcić do wędkowania na urlopie jak największą rzeszę ludzi, gdyż jest to idealne lekarstwo na ich psychiczne i fizyczne odrodzenie po stresach codziennej pracy. Promujemy nowoczesne, etyczne wędkarstwo i szacunek dla przyrody. Jednak uznajemy również prawo wędkarzy do korzystania z umiarem z bogactw, jakie oferuje nam natura - rozumiemy przyjemność płynącą z własnoręcznego przyrządzania i spożywania ryb. Poza wędkowaniem staramy się również zaoferować wiele atrakcji urozmaicających wyjazd (grzybobranie, rowery, kajaki, zwiedzanie etc.).
Skandynawia, i nie tylko...
Podstawowym kierunkiem w naszej ofercie jest Skandynawia, gdzie Klienci łowią głównie szczupaki, okonie, pstrągi, a także liczne gatunki morskie. Ponadto coraz większą rzeszę zwolenników znajdują takie kraje jak Hiszpania (sum i sandacz), Kanada (różne gatunki łososia, lipień, jesiotr), Kenia (ryby mórz południowych) czy Kostaryka (tarpon). W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno propozycje wyjazdów ekonomicznych (zakwaterowanie w prostych domkach campingowych) jak i ofertę ekskluzywnych wypraw na najlepsze łowiska świata z osobistym przewodnikiem.
Zapraszamy na wędkarski wyjazd marzeń z Eventur Fishing!
Członkostwo PIT
Członkostwo w elitarnej Polskiej Izbie Turystyki to dowód rzetelności i pełnego profesjonalizmu biura turystycznego.
Państwowa koncesja
Działalność turoperatorska jest w Polsce koncesjonowana, a uzyskanie zezwolenia na taką działalność jest obwarowane wieloma surowymi wymogami (np. wykształcenie kierunkowe turystyczne czy długoletni staż pracy na stanowisku kierowniczym w turystyce). Nasze biuro posiada koncesję nr 1083 Wojewody Mazowieckiego.
Rekomendacja "WW"
Posiadamy odznakę "Z nami na ryby", która jest przyznawana przez czasopismo PZW "Wiadomości Wędkarskie" najlepszym polskim organizatorom turystyki wędkarskiej.

Współpraca z ""
Biuro współpracuje od wielu lat z magazynem "Wędkarski Świat". Redaktorzy tej gazety są często ekspertami na wyprawach specjalnych, a reportaże z zagranicznych łowisk sa systematycznie publikowane na łamach miesięcznika.

Wędkarski Świat

Łowiska wędkarskie szkierowe w Skandynawii. Wyjazd na łowisko. Szwecja wędkarstwo. Urlop wędkarski. Wyprawy wędkarskie
Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie tekstu i zdjęć bez zgody autora zabronione.
| Projekt i realizacja: melonio.pl |
Projektowanie stron internetowych