about us about us niedziela, 24 stycznia 2021
Wyprawy wędkarskie


Misja Eventur Fishing

Biuro turystyki wędkarskiej Eventur Fishing powstało w 2003 roku. Zrealizowało do tej pory kilkaset imprez wędkarskich. Firma działa na podstawie koncesji państwowej i jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Posiada również rekomendację "Wiadomości Wędkarskich". Biuro Eventur Fishing zostało stworzone dla wygody polskich wędkarzy, z myślą o ułatwieniu im dostępu do atrakcyjnych zagranicznych łowisk.

Proponujemy cztery podstawowe typy produktów:

1. Indywidualne wyprawy na ryby
2. Grupowe wyprawy na ryby z przewodnikiem
3. Rodzinny urlop z możliwością wędkowania
4. Wędkarskie imprezy incentive dla firm

Staramy się zachęcić do wędkowania na urlopie jak największą rzeszę ludzi, gdyż jest to idealne lekarstwo na ich psychiczne i fizyczne odrodzenie po stresach codziennej pracy.

Oferta biura jest co rok systematycznie poszerzana i polepszana, celem zapewnienia wędkarzom nowych atrakcji i urozmaicenia w uprawianiu wędkarskiego hobby. Promujemy nowoczesne, etyczne wędkarstwo, umiłowanie przyrody, metodę "catch and release". Jednak uznajemy również prawo wędkarzy do korzystania z umiarem z bogactw, jakie oferuje nam natura - rozumiemy przyjemność, płynącą z własnoręcznego przyrządzania i spożywania ryb. Staramy się również zaoferować wiele atrakcji na urozmaicenie wędkarskiego wyjazdu (grzybobranie, rowery, kajaki, zwiedzanie etc.).

Członkostwo PIT
Członkostwo w elitarnej Polskiej Izbie Turystyki to dowód rzetelności i pełnego profesjonalizmu biura turystycznego.
Państwowa koncesja
Działalność turoperatorska jest w Polsce koncesjonowana, a uzyskanie zezwolenia organu administracyjnego jest obwarowane szeregiem surowych wymogów (np. wykształcenie kierunkowe czy długoletni staż pracy na stanowisku kierowniczym w turystyce). Nasze biuro posiada licencję nr 554 Wojewody Mazowieckiego.
Rekomendacja WW
Posiadamy odznakę "Z nami na ryby", która jest przyznawana przez czasopismo PZW "Wiadomości Wędkarskie" najlepszym polskim organizatorom turystyki wędkarskiej.


Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon