about us about us piątek, 26 lutego 2021
Wyprawy wędkarskieWyjazdy grupowe z przewodnikiem 2005

Jesienne sumy na Padzie brak miejsc
Wyjazd do Włoch na wielkie sumy - wrzesień 2005
Z uwagi na wielkie zainteresowanie naszą kwietniową wyprawą na włoski Pad, postanowiliśmy zorganizować we wrześniu kolejną taką imprezę. Głównym "wątkiem" wyjazdu jest oczywiście połów wielkich sumów pod okiem jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej dziedzinie - Marka Szymańskiego. Zdaniem Marka Pad to wyjątkowo sumowe łowisko - jedyne tak wysokiej klasy, na które z Polski możemy dotrzeć w 20 godzin jazdy samochodem. A więc zapraszamy na wspólną wyprawę!

Na sumowe "Eldorado" brak miejsc
Wyjazd do Włoch na wielkie sumy - kwiecień 2005
Zapraszamy na połów gigantycznych sumów - ryb dorastających nawet do 100 i więcej kilogramów! Żyją one we włoskim Padzie, naszym zdaniem najlepszej sumowej rzece Europy zachodniej. Ten rodzaj wędkarstwa to prawdziwe słodkowodne "Big Game", zabawa dla cierpliwych, dająca szansę na niepowtarzalny zastrzyk adrenaliny. Wielka atrakcją wyprawy będzie obecność na niej w charakterze eksperta i przewodnika Marka Szymańskiego - czołowego polskiego łówcy sumów.


Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon