about us about us piątek, 26 lutego 2021
Wyprawy wędkarskieWyjazdy grupowe z przewodnikiem 2006

Co roku organizujemy kilka wyjazdów specjalnych, w których przewodnikami są wybitni specjaliści w dziedzinie połowu określonych gatunków ryb. W wyjazdach takich bierze udział zazwyczaj kilkunastu wędkarzy, którzy podróżują kilkoma własnymi samochodami (koszty paliwa dzielone są na całą grupę). To wspaniałe, niezapomniane imprezy, pełne wrażeń, wędkarskich opowieści przy ognisku, ale przede wszystkim obfitujące w okazowe ryby.

Oto nasze propozycje na rok 2006:

Na szkierowe giganty brak miejsc
Wyjazd do Szwecji na wielkie szczupaki - październik 2006
Zapraszamy na najlepsze szczupakowe łowiska świata. Są nimi szkiery - przybrzeżne wody Bałtyku o bardzo niskim zasoleniu. Charakterem bardziej przypominają jeziora niż morze, gdyż mnóstwo na nich wysp, wysepek i wdzierających się głeboko w ląd zatok, a brzegi często porastają trzciny. Na szkierach szczupaki rosną bardzo szybko. Sprzyja temu wielka obfitość pożywienia. Główną atrakcją wyprawy będzie obecność jednego z najlepszych w Polsce wędkarzy - Marka Szymańskiego.

Fiordowa przygoda brak miejsc
Wyjazd do Norwegii na ryby morskie - wrzesień 2006
Wyprawa będzie wiodła do północnej Norwegii. Zakwaterowanie w wędkarskim ośrodku Steigen Sjohus. Okoliczne łowiska słyną z wielkich czarniaków, rdzawców oraz dorszy. Można je łowić zarówno na pilkery jak i na klasyczny spinning, który daje nieporównywalnie więcej przyjemności. Przewodnikiem na wyprawie będzie znakomity wędkarz i redaktor Wędkarskiego Świata - Marek Szymański.

Dorsze i białe noce brak miejsc
Wyjazd do Norwegii na ryby morskie - lipiec 2006
Zapraszamy na połów okazowych gatunków ryb na północy Norwegii w okresie białych nocy. To jeden z najatrakcyjniejszych wędkarsko rejonów świata. Zakwaterowanie w ośrodku Polariskelen. Przewodnikiem na wyprawie będzie trzykrotny Mistrz Polski w spinningu i Redaktor Naczelny Wędkarskiego Świata - Jacek Kolendowicz.

  Wyprawy 2005

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon