Wyprawy wędkarskie
Wyprawy grupowe z przewodnikami
  Na ryby za Koło Polarne (Norwegia)
   Wyprawa wędkarska do Norwegia dla 25-30 osób (autokar) w terminie 11-22 maja 2011
NASZ PRZEWODNIK
  Tomasz Wieczorek
W Eventur Fishing zajmuje się obsługą Klienta oraz pilotuje wyprawy do Szwecji, Norwegii, Kostaryki i Kenii. Znakomity wędkarz, który ma na koncie wiele rekordowych okazów. Sympatyczny i kulturalny przewodnik, który zawsze służy Państu swoją radą i pomocą.
Zobacz na mapie Zgłoszenia: tomek@eventurfishing.pl, tel. 22 894 58 12
Więcej zdjęć: TUTAJ
Dla kogo jest ta wyprawa?
Na wyspę Vega (1050 km od szwedzkiego portu Nynäshamn) zapraszamy zwolenników morskich połowów takich ryb, jak dorsze, rdzawce, plamiaki oraz zębacze. Od kilku sezonów Vega jest także najlepszym w rejonie środkowej Norwegii łowiskiem halibuta. Nasi klienci w sezonach 2009 i 2010 złowili kilkadziesiąt tych wspaniałych drapieżników (największe ryby miały ponad 40 kg). W terminie naszej wyprawy najlepiej powinny żerować dorsze, rdzawce oraz właśnie halibuty. Wiele łowisk jest doskonale osłoniętych od wiatru (liczne skaliste wyspy oraz mniejsze wysepki), co sprawia, iż można łowić w niemal każdych warunkach pogodowych. Vega to także gratka dla wszystkich miłośników pięknych widoków i ptaków. Ze względu na niezwykłe walory przyrodnicze jest wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Skrócony program wyjazdu
11 majarejs promem do Nynäshamn, nocleg na promie w kabinach 4-osobowych z łazienkami, przejazd na Vega w Norwegii (1050 km, po drodze nocleg w Szwecji)
13 majaprzybycie na wyspę Vegę
13 maja - 20 maja6 dni łowienia na łowisku w asyście doświadczonego przewodnika Tomasza Wieczorka
20 majazakończenie pobytu, przejazd do Nynäshamn w Szwecji (po drodze nocleg)
21 majarejs powrotny do Gdańska, nocleg na promie w kabinach 4-osobowych z łazienkami
22 majaprzypłynięcie do Gdańska i zakończenie imprezy
Łowisko Vega
* możliwość łowienia na otwartym oceanie (największe dorsze) jak i między wysepkami (halibuty)
* 25-30 osób w grupie + doświadczony, polski przewodnik, który doskonale zna norweskie realia
* na miejscu komfortowe warunki pobytowe - domki o wysokim standardzie (sypialnie 2-osobowe) nad    brzegiem oceanu oraz bezpieczne łodzie wyposażone w silniki spalinowe o mocy 30 KM, echosondy, GSP    oraz plotery
* zaplecze do sprawiania i mrożenia ryb bezpośrednio na miejscu
* na wyjazd zapraszamy także miłośników fotografii oraz wędrówek - piękne krajobrazy, a także liczne dzikie    zwierzęta (orły morskie, morświny, grinwale, liczne gatunki ptaków)
Cena
Całkowita cena imprezy: 5800,- NOK (ok. 2950,- PLN) od osoby
Cena dla osoby nie wędkującej: na zapytanie w biurze
Cena imprezy zawiera
* opiekę i przewodnictwo przedstawiciela Eventur Fishing, który będzie od początku do końca podróżował z    grupą
* 7 noclegów na Vega
* 6 dni łowienia/4 wędkarzy na łodzi
* bilet promowy Gdańsk - Nynäshamn - Gdańsk, nocleg w kabinie 4-osobowej
* przejazd komfortowym autokarem z dużą przestrzenią bagażową na trasie Warszawa - Vega - Warszawa
* ubezpieczenie zdrowotne Warta Travel (pakiet dla osób do 65 roku życia)
Cena imprezy nie obejmuje
Paliwa do łodzi, poszewek na pościel, noclegu po drodze.
Dojazd na miejsce
Komfortowy autokar na trasie Warszawa - Vega - Warszawa. Na wyposażeniu autokaru klimatyzacja, barek, fotele uchylne, WC, audi-video. Ze względów bezpieczeństwa autokar będzie prowadzić na zmianę dwóch kierowców. Duża przestrzeń bagażowa - każdy uczestnik może zabrać dużą torbę, skrzynkę na ryby (z Norwegi można zabrać 15 kg filetów na osobę) oraz wędki.
Powyższa ceny oraz pakiet świadczeń wchodzących w ich skład ważne są przy założeniu, iż w wyjeździe bierze udział 30 osób wędkujących (pełna obsada grupy). Wyjazd może dojść do skutku nawet w przypadku mniejszej ilości uczestników (wymagane minimum uczestników jest każdorazowo określane przez biuro), ale biuro nie może zagwarantować w takim przypadku zachowania ceny lub wszystkich świadczeń (np. ilości łodzi, liczby przewodników na grupę, itp) w takiej samej ilości.
* termin wyprawy może zmienić się (wydłużyć) o 1 dzień ze względu na dostępne połączenia promowe na trasie Gdańsk - Nynäshamn. Dokładny termin wyprawy podany zostanie do dnia 01.02.2011
Wyspa Vega, środkowo - północna Norwegia Wyspa Vega, środkowo - północna Norwegia Wyspa Vega, środkowo - północna Norwegia Wyspa Vega, środkowo - północna Norwegia Wyspa Vega, środkowo - północna Norwegia Wyspa Vega, środkowo - północna Norwegia Wyspa Vega, środkowo - północna Norwegia Wyspa Vega, środkowo - północna Norwegia
Łowiska wędkarskie szkierowe w Skandynawii. Wyjazd na łowisko. Szwecja wędkarstwo. Urlop wędkarski. Wyprawy wędkarskie
Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie tekstu i zdjęć bez zgody autora zabronione.
| Projekt i realizacja: melonio.pl |
Projektowanie stron internetowych