about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskieDom Kaislarinne

Pokój dzienny

Kuchnia
<<< powrót


Hankasalmi - zakwaterowanie i serwis wędkarski


Zakwaterowanie

Łowiska rejonu Hankasalmi-Konnevesi znajdują się stosunkowo niedaleko od słynnych progów Kuusaankoski i Kapeenkoski (ok. 60 km). Dlatego proponujemy je jako urozmaicenie pobytu nad tymi wodami. Wówczas mogą Państwo zamieszkać w następujących ośrodkach:
- Hotel Peurunka
- Hotel Keitele
- Varjolan Tila
Opisy i cenniki znajdą Państwo przy rejonie Laukaa-Suolahti.

Natomiast jeżeli zdecydują się Państwo na spędzenie całego urlopu w leśnej głuszy rejonu Hankasalmi-Konnesvesi, proponujemy zamieszkanie w drewnianym domu o wysokim standardzie.

Dom Kaislairinne

Ulokowany pośród sosnowego lasu, luksusowy, 8 - osobowy domek oddalony jest od bystrza Keskisankoski o około 1.5 km. Powierzchnia domu - ponad 100 m kw. Składają się na nią: duży pokój dzienny z kominkiem i TV, dwie sypialnie, kompletnie wyposażona kuchnia (lodówka, zamrażarka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa), łazienka oraz prawdziwa fińska sauna.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Na bystrzu Keskisankoski oferujemy naszym klientom usługi doświadczonego przewodnika wędkarskiego, którego rozległa wiedza pomoże przechytrzyć niejeden ostrożny okaz. Przewodnik dysponuje bezpieczną i wygodną łodzią. Na łowisku wydawana jest ograniczona liczba licencji dziennych, dlatego radzimy zarezerwować je z wyprzedzeniem. Dla tych z Państwa, którzy zapragną połowić na licznych w tym rejonie jeziorach, mamy do dyspozycji łodzie wędkarskie (wiosłowe jak i z silnikami spalinowymi) oraz usługi profesjonalnych przewodników. Dodatkowo na życzenie - specjalna łódź trollingowa.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon