about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskieDomek Kelo

Domek Kelo - wnętrze

Domek Kelo - wnętrze
 • widok na jezioro Pääjärvi
 • widok na jezioro Pääjärvi
 • domek Kelo dla 10 osób


  Dom wiejski

  Dom wiejski - wnętrze

  Dom wiejski - ogród
 • dom wiejski - sypialnia
 • dom wiejski - sypialnia
 • <<< powrót


  Karstula - zakwaterowanie i serwis wędkarski


  W rejonie Karstula-Pylkonmäki mogą Państwo zamieszkać w sporym ośrodku wypoczynkowym, położonym nad samym brzegiem jeziora lub w wolnostojącym domu niedaleko bystrza Heijostenkoski. Obydwie opcje gwarantują komfortowy pobyt w przepięknej, otoczonej lasami okolicy.

  Zakwaterowanie

  Ośrodek wypoczynkowy

  Ośrodek wypoczynkowy (ok. 45 km od Jyväskyli w kierunku północno-zachodnim) położny jest na malowniczym półwyspie nad jeziorem Pääjärvi. Na terenie ośrodka restauracja. Przyjmowane są karty kredytowe Visa, Mastercard, Diners. Możliwość zamieszkania w znanych z Laponii, komfortowych domkach "Kelo".

  - Domek 10-osobowy (98 metrów kwadratowych) wyposażony jest w saunę, prysznic, WC, TV, pościel i ręczniki. Posiada wydzielone sypialnie, część dzienną i kuchnię.
  - Domki 4-6 osobowe o powierzchni 49 metrów kwadratowych wyposażone są w saunę, prysznic, WC, balkon lub taras, TV, pościel. Prawie wszystkie posiadają wydzielone sypialnie, część dzienną i kuchnię.
  - Domki 2-4 osobowe o powierzchni 49 lub 45 metrów kwadratowych są w większości bez wygód (na wyposażeniu tylko pościel i ręczniki).
  - Pokoje w większych domkach (2-, 4-, 6,- i 9-osobowe, od 15 do 45 metrów kwadratowych) posiadają toalety i prysznice, a także pościel i ręczniki. Bez sauny.

  Możliwość wykupienia na miejscu śniadań lub śniadań i obiadokolacji. W oddalonej o 12 km Karstuli - poczta, bank, lekarz, supermarket. Inne możliwości spędzania czasu: zbieranie grzybów, borówek i jagód w okolicznych lasach, kajaki, łódki, tenis, wycieczki piesze.

  Przybliżona odległość do łowisk:
  - Heijostenkoski - ok. 2 km
  - Karajoki - ok. 3 km
  - jez. Karanka - ok. 3 km
  - jez. Pääjärvi - nad samym brzegiem
  - jez. Horonjärvi - ok. 50 km  Dom wiejski

  Dom wiejski na 6-10 osób, położony w leśnym otoczeniu, w bezpośredniej bliskości rzeki Heijostenkoski. Na dole: dwie sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym i kominkiem, łazienka, elektryczna sauna, WC. Na wyposażeniu kuchenka elektryczna, lodówka, zmywarka, naczynia, telewizor, radio/CD, tapczan rozkładany. Na górze: dwie sypialnie, pokoik do zabaw dla dzieci, pokój dzienny z aneksem kuchennym (jadalnia dla 4 osób, kuchenka, lodówka, kuchenka mikrofalowa, zaparzarka do kawy, naczynia), prysznic, WC, balkon. Pościel za dodatkową opłatą. Możliwość wędzenia lub zamrożenia złowionych ryb. Na zewnątrz grill. Na życzenie - dodatkowe miejsca do spania w odnowionym budynku dawnej stodoły (nawet do 12 miejsc).

  Idealne miejsce na rodzinny urlop w otoczeniu dzikiej natury z możliwością wędkowania na wspaniałym łowisku pstrągowym oraz na rybnych jeziorach. Inne możliwości spędzania czasu: zbieranie grzybów, borówek i jagód w okolicznych lasach, kajaki, łódki, rafting, wycieczki rowerowe i piesze, taniec, wizyta w parku narodowym..

  Na życzenie klientów istnieje możliwość wykupienia śniadań lub dwóch posiłków dziennie W oddalonej o 19 km Karstuli - poczta, bank, lekarz, supermarket.

  Odległości do łowisk:
  - Heijostenkoski - ok. 200 m
  - Karajoki - ok. 1 km
  - jez. Karanka - ok. 1 km
  - jez. Horonjärvi - ok. 50 km


  Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

  Łodzie i serwis wędkarski

  Na bystrza Heijostenkoski i Karajoki oferujemy dla chętnych usługi przewodnika wędkarskiego. Na jeziorach - wynajem 2-osobowych łodzi wiosłowych do wędkowania (możliwość zamontowania własnego silnika elektrycznego). Zakup licencji na miejscu.

  Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
  Created by domelon