Wyprawy wędkarskie
Na co może liczyć Klient?
Co daje Klientom decyzja o skorzystaniu z usług naszego biura? Oto najważniejsze korzyści:
Pewność i bezpieczeństwo dla Klientów
Spełniamy wszelkie wymogi legalnego działania na polskim rynku. Posiadamy polisę ubezpieczeniową nr 00.583.611 (AXA S.A.), gwarantującą Klientom wypełnienie umów bądź zwrot dokonanych wpłat w przypadku teoretycznej niewypłacalności biura. Ponadto posiadamy oczywiście koncesję na działalność organizatorów turystyki wydaną przez Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr 1083). Bez tych uprawnień na rynku nie może działać legalnie żaden podmiot oferujący turystyczne wyjazdy (także wędkarskie).
W przypadku reklamacji jesteśmy polską firmą podlegającą przepisom polskiego prawa i polskiej jurysdykcji, co stawia Klientów w korzystnej sytuacji.
[ Koncesja na działalność ] [ Polisa ubezpieczeniowa ]
Kompleksowe i profesjonalne doradztwo
Pracownikami biura są czynnie łowiący eksperci posiadający szeroką wiedzę wędkarską i zarazem wykształcenie/praktykę turystyczną; chętnie pomagają Klientom optymalnie zaplanować wędkarski urlop, a osobom, które zdecydują się na wyjazd, udzielają wyczerpujących informacji o łowiskach i najskuteczniejszych technikach połowu.
Testowanie łowisk
Zagraniczne łowiska są dokładnie i wszechstronnie testowane przez pracowników biura oraz obiektywnych ekspertów o uznanej renomie w branży; dzięki temu nie wysyłamy wędkarzy na urlop w ciemno.
Atrakcyjne ceny pobytów
Są dostosowane do oczekiwań i możliwości polskich wędkarzy.
Specjalne ceny na promy
Zakupione w naszym biurze bilety promowe na trasach Polska - Szwecja są do 30% tańsze w porównaniu z oficjalnymi taryfami cennikowymi przewoźników.
Zróżnicowana oferta dla każdego
Oferujemy imprezy tanie, o podstawowym standardzie, jak również produkty luksusowe i szyte na miarę dla wymagających; wyjazdy indywidualne i grupowe; szeroki wybór ofert dla zwolenników różnych technik połowów i różnych gatunków ryb.
Oszczędność czasu
Nie ruszając się z domu, Klient zakupi w jednym miejscu wszystkie usługi związane z wędkarskim urlopem: bilety promowe lub lotnicze, zakwaterowanie, łodzie wędkarskie, licencje, ubezpieczenie etc.; dokumenty podróży docierają pocztą pod wskazany adres na kilka tygodni przed wyjazdem.
Bogate materiały informacyjne
Co roku wydawany jest kolorowy katalog ofert z setkami nowych zdjęć, ponadto biuro dysponuje filmami DVD z łowisk, a Klienci wyjeżdżający z biurem zawsze otrzymują obszerne informatory o łowiskach. Strona internetowa systematycznie poszerzana jest o nowe oferty i bogate materiały zdjęciowe.
Dostępność oferty on-line 24 h na dobę
W sieci funkcjonuje na bieżąco nasza strona z systemem rezerwacyjnym.
Assistance dla klientów 24 h na dobę
Stały dyżur telefoniczny w trakcie trwania imprezy w godzinach 08.00-21.00. W sytuacjach wyjątkowych można dzwonić całą dobę.
Bonusy
Klientom oferujemy atrakcyjne upominki - czapeczki, koszulki, filmy wędkarskie etc.
Na życzenie faktury VAT
W przeciwieństwie do wielu zagranicznych podmiotów szybko, sprawnie i bezbłędnie wystawiamy faktury VAT, co ma szczególne znaczenie dla Klientów korporacyjnych.
W efekcie wyjazd z Eventur Fishing to niebagatelna oszczędność i pełen komfort dla Klientów!

Łowiska wędkarskie szkierowe w Skandynawii. Wyjazd na łowisko. Szwecja wędkarstwo. Urlop wędkarski. Wyprawy wędkarskie
Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie tekstu i zdjęć bez zgody autora zabronione.
| Projekt i realizacja: melonio.pl |
Projektowanie stron internetowych