about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskieHotel Peurunka

Hotel Keitele

Hotel Keitele - pokój

Łódź trollingowa

Na parkingu przy Kuusaankoski
<<< powrót


Laukaa - zakwaterowanie i serwis wędkarski


Zakwaterowanie

Hotel Peurunka

Położony w miejscowości Laukaa (najstarsza gmina środkowej Finlandii, ustanowiona w roku 1593), nad jeziorem Peurunka, ok. 3 km od centrum miejscowości. Hotel dysponuje siedemdziesięcioma pięcioma wygodnymi i dobrze wyposażonymi pokojami. Ponadto w budynku hotelowym: restauracja z dancingiem, centrum wellness z basenem i sauną, hala sportowa i siłownia, kort tenisowe, łodzie wiosłowe, rowery, centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej (balneologia, masaże, pielęgnacja ciała, elektroterapia, zabiegi kosmetyczne. Języki: fiński, angielski, niemiecki. Karty kredytowe: Eurocard/Mastercard, Visa, American Express, Diners.

Pokoje 2-osobowe (możliwość wynajęcia pokoju 1-os.) z prysznicem, WC, elektryczną suszarką do włosów, TV-Sat i telefonem. Na życzenie istnieje możliwość wynajęcia pokoju dla alergików, niepalących i niepełnosprawnych.

Odległość od Kuusaankoski: 4 km
Odległość od Kapeenkoski: ok. 26 km

Hotel Keitele

Spokojny i cichy hotel położony w miejscowości Suolahti, nieopodal progu Kapeenkoski. W hotelu 22 pokoje, sauna, 3 salki konferencyjne, restauracja. Pokoje 2-osobowe, łazienka z prysznicem, WC, TV-Sat, pay-TV, telefon.

Odległość od Kuusaankoski: 3 km
Odległość od Kapeenkoski: ok. 24 km

Drewniany domek Ristilahden

Położony na brzegu jeziora Kuhnamojärvi, 2 km od bystrza Kapeenkoski (jest własnością dzierżawcy łowiska). Składa się z dwóch pokojów mieszkalnych, dwóch sypialni z dwoma łóżkami, galerii z dodatkowym łóżkiem, łazienki (prysznic), WC oraz kuchni z kuchenką elektryczną, mikrofalową, lodówką, zmywarką, zaparzarką do kawy. Na zewnątrz grill. Możliwość wędzenia i zamrożenia złowionych ryb. W domku może mieszkać 4-6 osób. Istnieje możliwość stołowania się w oddalonym o 4,5 km hotelu Keitele. Do rzeki Kapeenkoski można dojechać samochodem, łodzią lub dojść pieszo.

Odległość od Kuusaankoski: ok. 24 km
Odległość od Kapeenkoski: 2 km

Varjolan Tila - pokoje hotelowe i domki

Varjolan Tila to rodzaj stanicy wędkarskiej o niezłym standardzie. Położona jest w bezpośredniej bliskości progu Kuusaankoski, pomiędzy jeziorami Vatia i Saraavesi. W budynku znajduje się restauracja, bar, sala konferencyjna. Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych bez łazienek i WC (wspólne na korytarzu). Łącznie w budynku może być zakwaterowanych 11 turystów. Dla wszystkich wspólna izba dzienna z aneksem kuchennym, kominkiem i TV. Ponadto istnieje możliwość zakwaterowania w komfortowych, oddalonych o 1 km od budynku głównego domkach (dla 4, 6-8 i 12 osób).

Odległość od Kuusaankoski: Varjolan Tila - 150 m, domki - 1 km
Odległość od Kapeenkoski: Varjolan Tila i domki - ok. 24 km
Odległość od jez. Vatia: Varjolan Tila 150 m, domki - 1 km

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Oferujemy usługi przewodników wędkarskich na rzekach Kuusaankoski o Kapeenkoski, a także wynajem łodzi. Na rzekach Kuusaankoski i Kapeenkoski łowienie z łodzi tylko w towarzystwie miejscowego przewodnika wędkarskiego. Na jeziorze Vatia - możliwość wynajmu specjalnej łodzi trollingowej o wymiarach 6,3 x 2,5 m z przewodnikiem, mogącej zabrać maksymalnie do 10 osób, a także łodzi z silnikiem bądź wiosłowej do indywidualnego użytku. Na jeziorze Peurunka - do dyspozycji łodzie wiosłowe. Na życzenie - kursy wędkowania i seminaria wędkarskie. Na Kuusaankoski i Kapeenkoski obowiązują specjalne dobowe licencje wędkarskie. Na jeziorze Peurunka i Vatia - licencje tygodniowe. Przewodnicy na rzekach pracują w godzinach 8.00-18.00 i 18.00-24.00.

Inne atrakcje

Na Państwa życzenie organizujemy dodatkowo:
spływy raftingowe
grzybobranie
wycieczki rowerowe

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon