about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskie
Brettesnes Lofoten
Nasz ośrodek na Lofotach


Brettesnes Lofoten
Apartamenty


Brettesnes Lofoten
Łódź wędkarska


Przystań

<<< powrót


Lofoty - zakwaterowanie i serwis wędkarskiZakwaterowanie

Oferujemy dwa domy z widokiem na morze, utrzymane w tradycyjnym norweskim stylu, o powierzchni 75 i 150 metrów kwadratowych, posiadające odpowiednio 8 i 10 miejsc do spania. Mniejszy z domów (Rorbu Brygger) posiada trzy oddzielne sypialnie, kuchnię oraz łazienkę z WC i prysznicem. Większy (Hus) oferuje wyższy komfort i bogatsze wyposażenie - m.in. zadaszoną werandę, salon wypoczynkowy, kominek, dwie sypialnie, łazienkę z WC i prysznicem oraz kuchnię wyposażona w lodówkę i zmywarkę do naczyń. Oba domki posiadają na wyposażeniu grill, meble ogrodowe oraz pościel.

Zarówno Rorbu Brygger jak i Hus ulokowane są w bezpośrednim sąsiedztwie przystani łodziowej. Najbliższy sklep spożywczy i restauracja oddalone są o 3 km od domków. Najbliższa stacja benzynowa - 30 minut drogi łodzią. Piaszczysta plaża - 1 km. Najbliższe łowisko pstrąga potokowego oraz palii jeziorowej - 2 km.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do Państwa dyspozycji łodzie wędkarskie o długości 4,8 - 5,4 m z silnikami spalinowymi o mocy 25-50 KM, wyposażone w kierownice, echosondy oraz GPS. Na życzenie organizujemy dalekomorskie rejsy ze skiperem. Pełna informacja wędkarska o łowisku oraz plany batymetryczne dostępne w biurze Eventur Fishing.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon