about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskieZATOKA SYRSAN - grupowy wyjazd do Szwecji na połowy szczupaków i okoni.
Jako przewodnicy i piloci:
Marek Szymański ("Wędkarski Świat") oraz Maciej Rogowiecki (Eventur Fishing)

Termin:06.10 - 15.10.2006 (7 dni pełnego łowienia)
Liczba uczestników:16 osób
Termin nadsyłania zgłoszeń:01.06.2006
Cena:2100 PLN/osoba
Rezerwacje:(22) 894 58 12, 0 603 820 940 lub e mail: maciek@eventurfishing.pl

Gdzie jedziemy?

Syrsan Zatoka Syrsan to szkierowe łowisko zlokalizowane w południowej Szwecji, około 60 km na północ od sławnego Vastervik. Archipelag trzcinowych korytarzy, zatok oraz skalistych wysepek zajmuje powierzchnię ponad 5000 ha. Syrsan to jedno z najpiękniejszych łowisk południowej Szwecji - woda w okresie jesiennym ma tu ponad 3 metry przezroczystości i umożliwia dokładną obserwację podwodnego świata (nie rzadko można oglądać kilkukilogramowe szczupaki stojące przy trzcinach oraz ich reakcje na prowadzone przynęty)

Co będziemy łowić?

Przede wszystkim szczupaki. Szkiery Syrsan należą do najlepszych łowisk tego gatunku w Szwecji. Podczas naszego jesiennego testu łowiska w październiku 2005, przez 2 dni łowienia naszym łupem padło około 50 ryb, z czego 2 sztuki przekraczały metr długości. Oczywiście nastawiamy się głównie na takie osobniki, które dzięki śledziowej diecie są nad wyraz waleczne. Więcej informacji o łowisku znajdą Państwo TUTAJ.

Gdzie mieszkamy?

Domki 6 - osobowe o dobrym standardzie. Usytuowane na jednej z wysp archipelagu (na wyspę dowiezie nas gospodarz swoją dużą łodzią), w całkowitym odosobnieniu. Spokój i cisza gwarantowane. Nasza grupa będzie jedynymi gośćmi na wyspie w tym okresie. Każdy domek posiada salon z TV, 3 oddzielne sypialnie (w tym jedna na poddaszu), w pełni wyposażoną kuchnię oraz WC ekologiczne. Weranda z meblami ogrodowymi. Odległość domku od łodzi - 80 metrów.

Profesjonalny sprzęt pływający

Marek SzymańskiDo dyspozycji naszej grupy znajdują się łodzie wędkarskie z silnikami 10 KM. Jedna łódka (w zależności od wielkości) przeznaczona jest dla 2 - 3 wędkarzy. Łodzie od 4.2 do 5 m.

Opieka podczas wyjazdu

Wielką atrakcją wyprawy będzie obecność jednego z najlepszych i najbardziej cenionych w Polsce wędkarzy. Przewodnikiem grupy (oprócz Maćka Rogowieckiego z Eventur) będzie bowiem nie kto inny jak sam Marek Szymański - znany dziennikarz magazynu "Wędkarski Świat" (na zdjęciu obok). To przede wszystkim wybitny wędkarz, który już nie jeden raz wędkował w szwedzkich szkierach.

Dojazd na łowisko: pojedziemy samochodami. Odległość z Karlskrony do Syrsan - ok. 260 km. Szczegóły dojazdowe zostaną ustalone w późniejszym terminie, po skompletowaniu całej grupy.
Cena: 2100 PLN/osoba
W cenę imprezy wliczone są:
- przejazd promowy na trasie Gdynia - Karlskrona - Gdynia (kabiny 4-osobowe)
- zakwaterowanie w domku 6-osobowym (7 dni)
- łódź wędkarska z silnikiem spalinowym (1 łódź na 2-3 osoby)
- opieka i przewodnictwo wędkarskie (Marek Szymański oraz Maciej Rogowiecki) przez cały okres wyjazdu
- ubezpieczenie Warta Travel
Wszelkich dodatkowych informacji na temat wyprawy, chętnie udzielimy Państwu drogą telefoniczną: (22) 894 58 12, 0 603 820 940 lub za pomocą poczty elektronicznej: maciek@eventurfishing.pl


Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon