about us about us środa, 03 marca 2021
Wyprawy wędkarskieZATOKA SYRSAN, maj 2007 - drugi grupowy wyjazd na połowy szczupaków i okoni.
Jako przewodnicy i piloci:
Marek Szymański ("Wędkarski Świat") oraz Maciej Rogowiecki (Eventur Fishing)

Termin:05.05 - 12.05.2007 (7 dni pełnego łowienia)
Liczba uczestników:16 osób
Termin nadsyłania zgłoszeń:01.01.2007
Cena:2100 PLN/osoba
Rezerwacje:(22) 894 58 12, 0 603 820 940 lub e mail: maciek@eventurfishing.pl

Gdzie jedziemy i co będziemy łowić?

SyrsanPo raz drugi organizujemy wspólną wyprawę grupową do Syrsan. Na pierwszej, która odbyła się w październiku 2006 r. padło wiele wspaniałych ryb, a największy okaz miał 118 cm i ważył ponad 14 kg! Syrsan to bez wątpienia najlepsze łowisko szczupakowe z naszej oferty. Termin, który wybraliśmy praktycznie gwarantuje wspaniałe brania drapieżników. W sezonie 2006, tylko na początku maja nasi Klienci złowili 19 szczupaków przekraczających metr długości oraz kilkadziesiąt ryb w granicach 90 - 99 cm. Mniejszych osobników łowione były setki. Podczas całego pobytu prowadzona będzie klasyfikacja na największego szczupaka (liczy się długość w cm). Dla zwycięzcy cenne nagrody - między innymi sprzęt spinningowy bardzo wysokiej klasy oraz boleniowy spływ Wisłą z Markiem Szymańskim!
Gdzie mieszkamy?

Domki 6 - osobowe o dobrym standardzie. Usytuowane na jednej z wysp archipelagu (na wyspę dowiezie nas gospodarz swoją dużą łodzią), w całkowitym odosobnieniu. Spokój i cisza gwarantowane. Nasza grupa będzie jedynymi gośćmi na wyspie w tym okresie. Każdy domek posiada salon z TV, 2 oddzielne sypialnie (plus jedna na poddaszu), w pełni wyposażoną kuchnię oraz WC. Weranda z meblami ogrodowymi oraz grill. Odległość z domku do łodzi - 80 metrów.

Profesjonalny sprzęt pływający

Do dyspozycji naszej grupy znajdują się zupełnie nowe łodzie wędkarskie z silnikami 10 - 15 KM. Jedna łódka (w zależności od wielkości) przeznaczona jest dla 2 - 3 wędkarzy. Łodzie od 4.3 do 5 m. Benzyna do łodzi płatna na miejscu, według zużycia.

Opieka podczas wyjazdu

Marek SzymańskiWielką atrakcją wyprawy będzie obecność jednego z najlepszych i najbardziej cenionych w Polsce wędkarzy. Przewodnikiem grupy (oprócz Maćka Rogowieckiego z Eventur Fishing) będzie bowiem nie kto inny jak sam Marek Szymański - znany dziennikarz magazynu "Wędkarski Świat" (na zdjęciu obok z pięknym okazem z Syrsan). To przede wszystkim wybitny wędkarz, który już nie jeden raz wędkował w szwedzkich szkierach. Zarówno Marek jak i Maciek doskonale znają łowisko. W każdej chwili służą Państwu swoją fachową wiedzą i rzetelną poradą.

Dojazd na łowisko:

Jako, iż Syrsan znajduje się niespełna 260 km od Karlskrony, nieopłacalna jest podróż autokarem. Dlatego, podobnie jak przy poprzedniej wyprawie, pojedziemy samochodami (na całą grupę potrzebnych jest 5 samochodów osobowych). Szczegóły dojazdowe zostaną ustalone w późniejszym terminie, po skompletowaniu całej grupy.

Cena: 2100 PLN/osoba
W cenę imprezy wliczone są:
- przejazd promowy na trasie Gdynia - Karlskrona - Gdynia (kabiny 4-osobowe w obie strony)
- zakwaterowanie w domku 6-osobowym o dobrym standardzie (7 dni)
- łódź wędkarska z silnikiem spalinowym 10 - 15 KM (1 łódź na 2-3 osoby)
- opieka i przewodnictwo wędkarskie (Marek Szymański oraz Maciej Rogowiecki) przez cały okres wyjazdu
- ubezpieczenie Warta Travel
- upominki dla każdego uczestnika wyprawy
Wszelkich dodatkowych informacji na temat wyprawy, chętnie udzielimy Państwu drogą telefoniczną: (22) 894 58 12, 0 603 820 940 lub za pomocą poczty elektronicznej: maciek@eventurfishing.pl

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon