about us about us piątek, 28 lutego 2020
Wyprawy wędkarskieNA WIOSENNE TROCIE, kwiecień 2008.
Kameralna wyprawa na najpiękniejszą wyspę Bałtyku.
Jako eksperci wędkarscy:
Jacek Kolendowicz (Wędkarski Świat) oraz Maciek Rogowiecki (Eventur Fishing)

Termin pobytu:27.03 - 03.04.2008 (26.03 - 04.04 z podróżą)
Liczba uczestników:13 osób
Termin nadsyłania zgłoszeń:01.02.2008
Cena:ok. 2390 PLN/osoba
Rezerwacje:(22) 894 58 12 lub e mail: maciek@eventurfishing.pl, tomek@eventurfishing.pl

Gdzie jedziemy i co będziemy łowić?

Gotlandię testowaliśmy osobiście w kwietniu 2007 roku i z tego, co udało nam się ustalić wynika, że byliśmy tam pierwszą wędkarską grupą z Polski. Była to bez wątpienia jedna z najlepszych wędkarskich wypraw w historii naszego biura. Krótką relację z tego wyjazdu możecie przeczytać Państwo TUTAJ. Wyspa urzekła nas turkusową, krystalicznie czystą wodą, dzikimi, bezludnymi plażami i wielką gościnnością mieszkańców. Gotlandia to wyspa niezwykle piękna, dzika, zupełnie niepodobna do pozostałej części Szwecji. Miejsce ma swoją wyraźną, wyspiarską odrębność i jakże miły dla turystów "klimat". Przez trzy dni łowienia w cudownej scenerii spotkaliśmy tylko dwóch miejscowych wędkarzy, co wprawiło nas w kompletne osłupienie. Ale taka jest właśnie Gotlandia - pojęcie presji wędkarskiej praktycznie tu nie istnieje, a łowiska można śmiało określić mianem absolutnie dziewiczych! Naszym zdaniem wyspa jest w tej chwili bez wątpienia najlepszym morskim łowiskiem troci w Europie. Podczas naszego kwietniowego wyjazdu złowiliśmy we 4 osoby blisko 40 troci o przeciętnej wadze 2.0 - 2.5 kg. To doskonały wynik biorąc pod uwagę jak trudnym i chimerycznym przeciwnikiem jest ta ryba. Dlatego czym prędzej po powrocie postanowiliśmy organizować kolejną wyprawę, na którą teraz serdecznie Państwa zapraszamy! Łowienie na Gotlandii polega na płytkim brodzeniu w morzu i odnajdywaniu potencjalnych stanowisk troci. Przy bezwietrznej i słonecznej pogodzie bez trudu można obserwować ryby w czystej jak kryształ wodzie, jeśli tylko nie stoimy twarzą do Słońca. Taką sytuację mieliśmy właśnie podczas ostatniej kwietniowej wyprawy. Widok odprowadzających przynętę drapieżników, często kończący się braniem 4 metry od nóg wędkarza jest doprawdy niesamowity! Na wyjazd zapraszamy zarówno spinningistów jak i muszkarzy. Więcej informacji na temat technik łowienia oraz programu imprezy udzielimy Państwu chętnie drogą telefoniczną lub mailową. W tym celu prosimy zainteresowanych o kontakt z biurem.

Gdzie mieszkamy?

Zakwaterowani będziemy w kameralnym, zupełnie pustym o tej porze roku ośrodku wypoczynkowym, ok. 300 m od brzegu morza. Apartamenty 5-osobowe o wysokim standardzie wyposażone w 3 oddzielne sypialnie, kompletną kuchnię oraz łazienkę. Pościel, ręczniki oraz sprzątanie końcowe wliczone w cenę wyjazdu. Przepiękne miasto Visby, czyli "średniowieczna stolica Skandynawii" znajduje się kilka km od miejsca zakwaterowania. Bardzo dobre łowiska troci (północny i wschodni brzeg wyspy) położone są zarówno w bezpośrednim sąsiedztwie zakwaterowania jak i nieco dalej, w promieniu 30 minut jazdy samochodem.

Opieka podczas wyjazdu

Ekspertem wędkarskim na wyjeździe (oprócz Maćka Rogowieckiego z Eventur Fishing) będzie sam Jacek Kolendowicz - redaktor naczelny magazynu "Wędkarski Świat" i jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych w Polsce wędkarzy. Podczas wyjazdu nasi eksperci będą koordynować całą imprezę oraz dołożą wszelkich starań aby złowili Państwo jak najwięcej walecznych troci.

Dojazd na łowisko

Impreza z dojazdem własnym. Na miejsce jedziemy 4 samochodami osobowymi. Podział uczestników na samochody nastąpi po skompletowaniu całej grupy. Podczas podróży dwukrotnie wsiadamy na prom (Gdańsk - Nyneshamn oraz Nyneshamn - Visby)

Informacje sprzętowe

Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem kompletną, obszerną informację sprzętowo - wędkarską (na piśmie) na temat Gotlandii i metod wędkowania. Stosowne informacje zostaną przesłane do Państwa po wpłacie zaliczki na konto biura.

Zgłoszenia

Przyjmujemy drogą mailową (maciek@eventurfishing.pl lub tomek@eventurfishing.pl) lub tel.: 022 894 58 12

Cena: ok. 2390 PLN*/osoba
W cenę imprezy wliczone są:
- przejazd promowy na trasie Gdańsk - Nyneshamn - Gdańsk (kabiny 4-osobowe w obie strony) oraz Nyneshamn - Visby - Nyneshamn
- zakwaterowanie w apartamencie 5 -osobowym o wysokim standardzie
- pościel, ręczniki oraz sprzątanie końcowe
- opieka i profesjonalne doradztwo wędkarskie (Jacek Kolendowicz oraz Maciej Rogowiecki)
- ubezpieczenie Warta Travel

* - Cena skalkulowana na podstawie kursu korony szwedzkiej SEK z dnia 12.11.08 Może ulec niewielkiej zmianie z powodu zmiany kursu waluty obcej.


Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon