Wyprawy wędkarskie
Nasz zespół

Biuro Eventur Fishing prowadzą ludzie znakomicie obeznani z wędkarstwem - prawdziwi pasjonaci tego pięknego hobby, będący jednocześnie fachowcami w dziedzinie organizacji turystyki. Takie połączenie to ewenement na polskim rynku. Oto nasza ekipa:

Piotr Aleksander Motyka

Piotr Motyka Założyciel i prezes zarządu biura turystyki wędkarskiej Eventur Fishing & Travel. Z wykształcenia filolog germański (Uniwersytet Warszawski) oraz absolwent zarządzania (wspólny program MBA trzech uczelni: Akademii Leona Koźmińskiego, Handelshochschule Leipzig i Wissenschaftliche Hochschule für Unternehmensführung Nürnberg-Erlangen). Ma za sobą kurs menedżerski w międzynarodowej szkole turystycznej w Aarau (Szwajcaria) oraz wieloletni staż pracy w turystyce - m.in. na stanowisku kierownika działu marketingu więcej...

Maciej Rogowiecki

Maciej Rogowiecki Kierownik biura związany z firmą od momentu jej powstania. Odpowiedzialny w biurze między innymi za nowe kierunki i kontakty z zagranicznymi partnerami. Koordynuje imprezy grupowe oraz bardziej skomplikowane, egzotyczne wyjazdy. Maciek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz autorem pierwszej w Polsce pracy dyplomowej w całości poświęconej turystyce wędkarskiej. Sportowe wędkarstwo i związane z nim podróże to w jego przypadku więcej...
spełnienie chłopięcych marzeń jak i zawodowych ambicji. Odbył kilkadziesiąt wypraw wędkarskich na kilka kontynentów i co sezon stara się zorganizować przynajmniej jeden-dwa wypady w nowy, fascynujący zakątek świata. Upodobał sobie dalekie, mało poznane łowiska, które obowiązkowo odwiedza z mocną muchówką i aparatem fotograficznym.

Tomasz Wieczorek

Tomasz WieczorekStudiował w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie na wydziale Turystyki i Rekreacji, specjalizacja: organizacja imprez turystyczno-rekreacyjnych. Od kilku lat stale związany z branżą turystyczną. W Eventur Fishing zajmuje się głównie obsługą klientów. Wędkuje od kilkunastu lat, a jego ulubioną metodą jest spinning. W Polsce najczęściej łowi na Zalewie Zegrzyńskim, Narwii i Wiśle powyżej Warszawy. W tych miejscach regularnie łowi szczupaki, bolenie i sandacze. Ma na swoim koncie wiele okazowych egzemplarzy tych więcej...
gatunków ryb. Tomek od 2006 roku często łowi także za granicą i sukcesywnie poznaje nasze najlepsze łowiska w Szwecji, Finlandii , Norwegii oraz w Kanadzie.

Justyna Bożyk

Justyna SchabikowskaUkończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja z tytułem magistra. Posiada certyfikat ukończenia specjalizacji obsługa ruchu turystycznego oraz kursu pilota wycieczek. W Eventur Fishing zajmuję się obsługą klientów, organizacją pracy biura i rozwijaniem nowego produktu turystycznego. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie, a jej największą pasją są górskie wędrówki. W życiu kieruje się zasadą, że każdy ruch, wysiłek i aktywność wyzwalają w człowieku kolejne pokłady ukrytej siły.


Ponadto z biurem aktywnie współpracują znakomici polscy wędkarze, m.in. Jacek Kolendowicz, Marek Szymański, Robert Taszarek czy Maciej Jagiełło, którzy testują łowiska i są przewodnikami grup wędkarskich.

Łowiska wędkarskie szkierowe w Skandynawii. Wyjazd na łowisko. Szwecja wędkarstwo. Urlop wędkarski. Wyprawy wędkarskie
Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie tekstu i zdjęć bez zgody autora zabronione.
| Projekt i realizacja: melonio.pl |
Projektowanie stron internetowych