Wyprawy wędkarskie
Piotr Aleksander Motyka
Piotr Aleksander Motyka Założyciel i Prezes Zarządu biura turystyki wędkarskiej Eventur Fishing & Travel. Z wykształcenia filolog germański (Uniwersytet Warszawski) oraz absolwent zarządzania (wspólny program MBA trzech uczelni: Akademii Leona Koźmińskiego, Handelshochschule Leipzig i Wissenschaftliche Hochschule für Unternehmensführung Nürnberg-Erlangen). Ma za sobą kurs menedżerski w międzynarodowej szkole turystycznej w Aarau (Szwajcaria) oraz wieloletni staż pracy w turystyce - m.in. na stanowisku Kierownika Działu Marketingu w Polskim Biurze Podróży Orbis.
Przez wiele lat docent i wykładowca marketingu w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie. Autor książki "Marketing w biurze podróży". Był również aktywny zawodowo w dziedzinie reklamy i public relations, m.in. w agencji AMC Studio 4 oraz agencji marketingu sportowego Go & Goal. Sekretarz jury konkursu "Goleador" na najlepszą sportową reklamę roku. Przez wiele lat dyrektor strategiczny agencji Event Public Relations i szef działu imprez turystycznych dla firm. Jego artykuły eksperckie publikowały m.in. czasopisma "Press", "Brief" i "Home & Market".
Pasją Piotra jest sport, podróże oraz wędkarstwo. Niegdyś w Polsce najchętniej łowił na Mazurach, Dunajcu koło Krościenka i jeziorze Czorsztyńskim. Dziś najbardziej pasjonuje go poznawanie nowych, zagranicznych łowisk oraz fotografia związana z uprawianiem wędkarskiego hobby. W ostatnich latach odbył ponad 50 emocjonujących wypraw w najróżniejsze zakątki świata, łowiąc wiele okazowych egzemplarzy ryb. Jest wielkim miłośnikiem i propagatorem turystyki wędkarskiej oraz aktywnego stylu życia. Reportaże ze swych podróży publikuje w prasie oraz na portalach internetowych (ponad 60 artykułów m.in. Wędkarski Świat, Wiadomości Wędkarskie, Świat Spinningu, All Inclusive, Podróże, Escape, VIP, Jerkbait.pl). Posiada odznakę "Rekordowa Ryba" za złowienie metrowego szczupaka w Jeziorze Czorsztyńskim.
Piotr Motyka jest stałym współpracownikiem magazynu "Wędkarski Świat".
W ostatnim czasie opublikował m.in. następujące reportaże:
 • "Szwecja czy Norwegia?" - wędkarskie wyprawy do Skandynawii, Wędkarski Świat 02/2010
 • "Słowenia jak Nowa Zelandia" - wyprawa na rzekę Sawę do Słowenii, Wędkarski Świat 04/2010
 • "Rzeki Północy" - wędkarska wyprawa do Laponii, Wędkarski Świat 08/2010
 • "Pod słońcem Aragonii" - wędkarska wyprawa do Hiszpanii nad rzekę Ebro, Wędkarski Świat 11/2010
 • "Wymarzony bonefish" - wędkarska wyprawa do Belize, Wędkarski Świat 01/2011
 • Wędkarski Świat Wędkarski Świat
  Łowiska wędkarskie szkierowe w Skandynawii. Wyjazd na łowisko. Szwecja wędkarstwo. Urlop wędkarski. Wyprawy wędkarskie
  Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie tekstu i zdjęć bez zgody autora zabronione.
  | Projekt i realizacja: melonio.pl |
  Projektowanie stron internetowych