about us about us poniedziałek, 17 stycznia 2022
Wyprawy wędkarskie


Akcje promocyjne Eventur Fishing

20 % ZNIŻKI NA PROMY GDYNIA - KARLSKRONA - GDYNIA!
Szanowni Państwo!

Wspólnie z naszym partnerem – przewoźnikiem promowym Stena Line oferujemy 20% zniżki na przewozy promowe dla klientów naszego biura! Wystarczy wykupić u nas wycieczkę wędkarską oraz zarezerwować prom za naszym pośrednictwem. Automatycznie otrzymają Państwo zniżkę 20% na przejazd trasą Gdynia – Karlskrona !

W tym roku mają Państwo możliwość wyboru taryfy promowej. Za naszym pośrednictwem mogę Państwo wykupić bilety w taryfach ECONOMY oraz FLEXI.
a)
ECONOMY – gwarantuje najniższą cenę przejazdu, ale bez możliwości zwrotu biletu. Taryfa dla osób które są pewne terminu podróży. Każdorazowa zmiana daty, godziny i kierunku rejsu wiąże się z opłatą manipulacyjną 210 PLN. Zmiana daty, godziny i kierunku rejsu powoduje nową kalkulację ceny za przejazd i może wiązać się z dopłatą, wynikającą z różnicy cen rejsów.
b)
FLEXI – dogodniejsze warunki anulowania rezerwacji z możliwością pełnego zwrotu kosztów do 14 dnia przed wypłynięciem. Zmiana daty, godziny i kierunku rejsu możliwa do dnia przed wypłynięciem. Zmiana daty, godziny i kierunku rejsu powoduję nową kalkulację ceny za przejazd i może wiązać się z dopłatą, wynikającą z różnicy cen rejsów.

Zniżka w wysokości 20% dla klientów naszego biura obowiązuje w obydwu powyższych taryfach.
Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon