about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskiePokój hotelowy

Jacuzzi w hotelu Summaasaari

Bungalow

Domek Horontupa

Domek Horontupa w środku

<<< powrót


Saarijärvi - zakwaterowanie i serwis wędkarski


W rejonie Saarijärvi proponujemy Państwu różne formy zakwaterowania:od ośrodka wypoczynkowego z luksusowym hotelem i całorocznymi bungalowami po drewniane domki letniskowe nad samym brzegiem jeziora Horonjärvi.

Zakwaterowanie

Hotel

Obiekt ulokowany jest na terenie ośrodka wypoczynkowego nad brzegiem jeziora Summasjärvi. Otoczony sosnowymi lasami zapewnia swoim gościom spokój i odosobnienie. Hotel znajduje się około 65 km na północny zachód od miejscowości Jyväskylä.

Do dyspozycji gości:
- 59 jedno- oraz dwuosobowych pokoi z prysznicem oraz WC, TV, telefonem, minibarem, pokoje dla niepalących oraz specjalne pokoje dla alergików.

W hotelu znajduje się restauracja, basen, sauna, klub fitness oraz sala gimnastyczna do gier zespołowych. W każdej chwili można także skorzystać z niezwykle bogatej oferty kosmetycznej, która obejmuje między innymi masaż, terapię antystresową czy kąpiele błotne. Obok hotelu znajduje się zadaszony parking oraz boiska sportowe.

Bungalowy

23 czteroosobowe domki letniskowe znajdują się na terenie ośrodka wypoczynkowego. Posiadają pełny węzłeł sanitarny (prysznic oraz WC), kompletnie wyposażoną kuchnią, 2 sypialnie (pościel na miejscu), pokój dzienny, TV oraz radio. Ponadto sauna oraz kominek.

Przybliżona odległość do łowisk:
- Heijostenkoski - ok. 30 km
- jez. Horonjärvi - ok. 25 km

Domki drewniane

Dodatkowo istnieje możliwość zamieszkania nad brzegiem jeziora Horonjärvi w malowniczej i dzikiej okolicy, 17 km od miasteczka Saarijärvi. Zakwaterowanie w drewnianych domkach campingowych Horontupa o powierzchni 35 metrów kwadratowych z czterema miejscami do spania i aneksem kuchennym. Kuchenka gazowa, piec na drewno, kominek. Ośrodek ekologiczny, warunki traperskie. Na terenie ośrodka brak prądu, bieżącej wody i kanalizacji. Na życzenie - prąd z agregatu. Wspólne WC na zewnątrz. Źródlaną wodę czerpie się ze studni. Na terenie ośrodka - tradycyjna fińska sauna nad jeziorem. Odległość do jeziora Horonjärvi - 30 m.

Przybliżona odległość do łowisk:
- Heijostenkoski - ok. 50 km
- jez. Horonjärvi - nad samym jeziorem

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji wędkarzy 10 wygodnych łodzi wiosłowych (możliwość zamontowania silnika elektrycznego). Na życzenie - również kajaki. Na jeziorze Horonjärvi wymagana jest specjalna licencja wędkarska. Zakup na miejscu.


Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon