about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskie
Wyspa Seiland
Jeden z domków na Seiland


Wyspa Seiland
Łódź wędkarska

<<< powrót


Wyspa Seiland - zakwaterowanie i serwis wędkarski

Zakwaterowanie

Oferujemy zakwaterowanie w komfortowych 6-osobowych apartamentach, usytowanych 250 m od przystani łodziowej. Widok na ocean i góry. Wysoki standard: pokój wypoczynkowy z TV sat, 3-4 oddzielne sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka. Weranda ogrodowa oraz grill. Na miejscu znakomite warunki do sprawiania i przechowywania ryb (niezwykle miły i uczynny gospodarz jest zawodowym rybakiem). Najbliższy sklep (jedyny na wyspie) - około 300 m od domku. Najbliże łowisko pstrągów oraz palii jeziorowych - ok 3 km. Na życzenie organizujemy transport busem z Alty (ok 170 km) oraz "whale safari" - całodzienną wyprawę przyrodniczą w poszukiwaniu wielorybów, które licznie zamieszkują tutejsze wody (nam udało się zaobserować niewielkiego wieloryba z okna domku) .

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Do dyspozycji wędkarzy profsjonalne, morskie łodzie Rana (6–6,5 m) z silnikami od 36 do 90 KM. Z każdej łodzi może wygodnie wędkować 4-5 wędkarzy. Wszystkie łodzie wyposażone w echosondę, GPS oraz plotter. Niektóre łodzie są wyposażone w kabinę.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon