about us about us środa, 03 marca 2021
Wyprawy wędkarskieStena Line

Informacja o przewoźniku

Stena Line to międzynarodowy armator o ponad 40 - letniej tradycji i doświadczeniu. Ze swoimi 36 promami należy do najbardziej renomowanych a zarazem największych przewoźników promowych na świecie. Na sieć połączeń tego armatora składa się 17 linii umiejscowionych w Skandynawii i Wielkiej Brytanii. Jedną z najbardziej popularnych jest trasa Gdynia - Karlskrona. W roku 2002 promy Stena Line przewiozły na tym odcinku ponad 300.000 Pasażerów, stając się tym samym jednym z najpopularniejszych przewoźników Bałtyku.

Stena Line


Gdynia - Karlskrona

Prom Baltica

Nowoczesny prom pasażerski zabierający na pokład maksymalnie do 1800 osób i 186 samochodów osobowych. Kabiny pasażerskie o bardzo zróżnicowanym standardzie - od klasy turystycznej poprzez klasę comfort, buisiness aż po luksusowe apartamenty. Na promie znajdują się liczne bary, restauracje i sklepy (także wolnocłowe) oferujące szeroki asortyment towarów. Do dyspozycji gości są liczne sale konferencyjne, centrum odnowy biologicznej, kompleks rekreacyjny, klub nocny oraz kino.

Prom Traveller

Prom oddany do użytku w 1992 roku. Służy głównie do przewozu samochodów osobowych, ciężarowych oraz autokarów - posiada 1800 metrów ładunkowych. Do dyspozycji gości są 83 kabiny o zróżnicowanym standardzie, które łącznie mogą pomieścić 250 osób. Na pokładzie znajduje się samoobsługowy bar, sklep wolnocłowy, salon gier video oraz salon wypoczynkowy.Trasa i rozkład rejsów
Promy kursują codziennie (w poniedziałek i piątek raz, w pozostałe dni tygodnia dwa razy dziennie). Prom poranny wychodzi o godz. 9.00, a prom wieczorny o 19.30 lub 21.00. Rejs trwa od 10 do 12 godzin. Szczegółowe informacje na życzenie lub rozkład Stena Line.
Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon