about us about us piątek, 28 lutego 2020
Wyprawy wędkarskieNA SZKIEROWE SZCZUPAKI - ZATOKA SYRSAN, maj oraz październik 2008
Jako eksperci wędkarscy:
Jacek Kolendowicz, Marek Szymański oraz przedstawiciele Eventur Fishing

Terminy pobytów:10.05 - 17.05 oraz 17.05 - 24.05.2008
04.10 - 11.10 oraz 11.10 - 18.10.2008
Do podanych terminów należy doliczyć po 2 dni na podróż.
Liczba uczestników:16 osób
Termin nadsyłania zgłoszeń:01.02.2008 (maj), 15.08.2008 (październik)
Cena:ok. 2580 PLN/osoba
Rezerwacje:(22) 894 58 12, lub e mail: maciek@eventurfishing.pl, tomek@eventurfishing.pl

Gdzie jedziemy i co będziemy łowić?

Syrsan nie trzeba specjalnie zachwalać. To bez wątpienia jedno z najlepszych łowisk szczupaka w Szwecji, na którym złowionych (i wypuszczonych oczywiście) zostało dziesiątki metrowych i większych szczupaków. Odkryliśmy to cudowne miejsce 4 lata temu i od tego czasu regularnie wysyłamy tam naszych Klientów. Jednocześnie bardzo dbamy o rybostan wprowadzając specjalne przepisy wędkarskie. Doceniają to nasi Klienci, którzy rok po roku wracają nad tą wspaniałą wodę. Syrsan to miejsce o wybitnych walorach przyrodniczych oraz o doskonałej infrastrukturze dla wędkarzy (komfortowe domki i nowe, doskonałe łodzie). Do tej pory zorganizowaliśmy już 5 grupowych wypraw na to łowisko. Złowionych na nich zostało łącznie ponad 30 metrowych szczupaków, w tym okazy 14.5 oraz 13 kg. Zapraszamy Państwa na kolejne wyprawy. Do wyboru mają Państwo 4 terminy, które praktycznie gwarantują liczne spotkania z drapieżnikami.

UWAGA! Informujemy, iż od sezonu 2008 na Syrsan obowiązuje całkowity zakaz zabierania szczupaków. Takie restrykcyjne przepisy obowiązuję na niemal wszystkich najlepszych łowiskach świata celem zachowania ich atrakcyjności na długie lata. Spotkamy je przykładowo w USA, Kanadzie, Mongolii, niektórych rzekach łososiowych Norwegii, Szwecji i na wielu innych wodach. Z powodu stale zwiększającej się presji wędkarskiej i coraz doskonalszych technik połowów, takie przepisy są po prostu koniecznością. Inaczej za kilkanaście - kilkadziesiąt lat łowiska Skandynawii będą w stanie równie opłakanym jak nasze polskie.

Gdzie mieszkamy?

Domki 6 - osobowe o dobrym standardzie. Usytuowane na jednej z wysp archipelagu (na wyspę dowiezie nas gospodarz swoją dużą łodzią), w całkowitym odosobnieniu. Spokój i cisza gwarantowane. Nasza grupa będzie jedynymi gośćmi na wyspie w tym okresie. Każdy domek posiada salon z TV, 2 oddzielne sypialnie (plus trzecia na poddaszu), w pełni wyposażoną kuchnię oraz WC. Weranda z meblami ogrodowymi oraz grill. Odległość z domku do łodzi - 100 metrów. Sprzątanie końcowe domków wliczone w cenę pobytu.

Profesjonalny sprzęt pływający

Do dyspozycji naszej grupy znajdują się zupełnie nowe łodzie wędkarskie z silnikami 10 - 15 KM. Jedna łódka (w zależności od wielkości) przeznaczona jest dla 2 - 3 wędkarzy. Łodzie od 4.3 do 5 m. Benzyna do łodzi płatna na miejscu, według zużycia.

Opieka podczas wyjazdu

Wielką atrakcją wypraw będzie obecność jednych z najlepszych i najbardziej cenionych w Polsce wędkarzy. Jako eksperci wędkarscy w wyjazdach brali będą udział Jacek Kolendowicz, Marek Szymański (Wędkarski Świat) oraz Robert Taszarek (trener kadry narodowej spinningistów). Towarzyszyć im będą pracownicy Eventur Fishing, którzy doskonale znają łowisko (nad Syrsan jeździmy nieprzerwanie od 4 lat po kilka razy w ciągu roku) i nieustannie są do dyspozycji Klientów. W każdej chwili służą Państwu swoją fachową wiedzą i rzetelną poradą.

Termin Eksperci wędkarscy
10.05 - 17.05.2008 M. Szymański oraz M. Rogowiecki
17.05 - 24.05.2008 J. Kolendowicz oraz T. Wieczorek

W sprawie wyjazdów październikowych i uczestniczących w nich ekspertów prosimy o kontakt z biurem.

Dojazd na łowisko

Jako, iż Syrsan znajduje się niespełna 260 km od Karlskrony, nieopłacalna jest podróż autokarem. Dlatego, podobnie jak przy poprzednich wyprawach, pojedziemy samochodami (na całą grupę potrzebnych jest 5 samochodów osobowych). Szczegóły dojazdowe zostaną ustalone w późniejszym terminie, po skompletowaniu całej grupy.

Zgłoszenia

Przyjmujemy drogą mailową (maciek@eventurfishing.pl lub tomek@eventurfishing.pl) lub tel.: 022 894 58 12

Cena: ok. 2580 PLN/osoba *
W cenę imprezy wliczone są:
- przejazd promowy na trasie Gdynia - Karlskrona - Gdynia (kabiny 4-osobowe)
- zakwaterowanie w domku 6 -osobowym o wysokim standardzie
- duża, nowa łódź wędkarska z silnikiem 10 - 15 KM na 2-3 wędkarzy
- sprzątanie końcowe
- opieka i profesjonalne doradztwo wędkarskie (2 doświadczonych ekspertów wędkarskich na każdą grupę)
- ubezpieczenie Warta Travel

* - Cena skalkulowana na podstawie kursu korony szwedzkiej SEK z dnia 12.11.07 Może ulec niewielkiej zmianie z powodu zmiany kursu waluty obcej.


Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon