about us about us poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Wyprawy wędkarskieZatoka Valdemarsvik
Domek 4 osobowy

Zatoka Valdemarsvik
Domek 4 osobowy

Zatoka Valdemarsvik
Wnętrze domku

Zatoka Valdemarsvik
Wnętrze domku

Zatoka Valdemarsvik
Łódź wędkarska
<<< powrót


Zatoka Valdemarsvik - zakwaterowanie i serwis wędkarski

Zapraszamy do naszego ośrodka wędkarskiego w Valdemarsvik, położonego w cichej, spokojnej okolicy, ok. 2 km od miasteczka. Do Państwa dyspozycji znajdują się drewniane domki oraz apartamenty z widokiem na zatokę.

Domki 4-osobowe (maksymalnie 5 osób)

Powierzchnia 32 m2. W środku znajdziemy salonik z aneksem kuchennym (kuchenka, lodówka, mikrofalówka, przybory kuchenne) oraz TV, łazienkę z prysznicem oraz WC. Na parterze rozkładana kanapa, na piętrze 4 pojedyncze łóżka. Weranda z meblami ogrodowymi. Do łodzi ok. 100 - 150 m.

Apartamenty dla 2-3 osób

Położone nad samą wodą, kilka metrów od łodzi. Powierzchnia 25 m2. W środku znajdziemy salonik z TV, aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, mikrofalówka, przybory kuchenne) oraz łazienkę z prysznicem i WC.

Na terenie ośrodka znajdziemy ponadto oddzielne miejsce do grillowania oraz niewielką restaurację (czynna od czerwca do końca sierpnia). Najbliższy sklep spożywczy, stację benzynową, bankomat znajdziemy ok. 2 km od ośrodka.

Warunki pobytu w domkach - przeczytaj koniecznie

Łodzie i serwis wędkarski

Oferujemy profesjonalne, nowe łodzie wędkarskie Crescent (4,4 m) z silnikami spalinowymi Yamaha 10 - 15 KM (4-suwy). Łodzie posiadają kierownicę i elektryczny zapłon. Zapewniamy Państwu dokładne plany batymetryczne łowiska oraz kompleksową informację wędkarską na temat łowienia.

Przewodnik wędkarski

Miło nam zakomunikować, że naszym rezydentem i przewodnikiem na Valdemarsvik będzie w sezonie 2008 trener kadry narodowej, jeden z najlepszych polskich spinningistów - Robert Taszarek. W przebogatym trenerskim dorobku Roberta są nawet drużynowe i indywidualne tytuły spinningowego Mistrza Świata. Będzie on w okresie 26.04 - 07.06 oraz 13.09 - 18.10 non stop na miejscu, aby służyć swoją radą odnośnie doboru sprzętu i skutecznych technik połowu. Na życzenie zawiezie też Państwa na najlepsze miejscówki oraz przeprowadzi autorskie seminaria, przybliżające poszczególne metody połowu oraz najskuteczniejsze przynęty.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon