about us about us poniedziałek, 17 stycznia 2022
Wyprawy wędkarskie

Wędkarstwo na Alandach Norro Langvikens


Alandy - oferty
1. Norrö
2. Långvikens

Sprawdź pogodę
Ålandy - informacje ogólne
Wędkarstwo na Wyspach Alandzkich
Co zabrać na wędkarski urlop?

Alandy - oferty

Norrö (typ: szkiery)
Zapraszamy Państwa do Norro - urokliwego wędkarskiego ośrodka, położonego w samym centrum Archipelagu Alandzkiego. Oferuje on to, co dla wędkarza najważniejsze: rybne, nieprzełowione jeszcze wody, serwis wędkarski na najwyższym poziomie oraz zakwaterowanie w ośrodku wędkarskim o dobrym standardzie.

Långvikens (typ: szkiery)
Ośrodek wypoczynkowo-wędkarski Langvikens to miejsce wprost stworzone z myślą o pasjonatach wędkarstwa. Ulokowany w samym centrum Archipelagu Alandzkiego, nieco na północ od Norrö, oferuje swoim gościom wspaniałe warunki do efektywnego, niczym niezakłóconego odpoczynku.

Domki letniskowe na Alandach
Domki letniskowe na Alandach położone są praktycznie zawsze w lesie, w okolicy cichej i pięknej, w bezpośredniej bliskości brzegu morza bądź wód wewnętrznych (szkierów). Umożliwia to w lecie orzeźwiającą kąpiel i opalanie na nadmorskich skałach. Ponadto każdy turysta może do woli uprawiać wędkowanie.Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon