about us about us poniedziałek, 17 stycznia 2022
Wyprawy wędkarskieWędkarstwo w Austrii Rejon Aigen Rejon Altenmarkt Rejon Mittersill Rejon Kötschach-Mauthen


Austria - oferty
1. Rejon Aigen
2. Rejon Altenmarkt
3. Rejon Mittersill
4. Kötschach-Mauthen

Sprawdź pogodę
Wędkarstwo w Austrii
Co zabrać na wędkarski urlop?

Austria - oferty

Rejon Aigen (typ: jezioro, rzeka)
Proponujemy Państwu wędkowanie w iddylicznej scenerii alpejskiej wioski Aigen, położonej w austriackiej prowincji Steiermark (Styria). Prowadzący od lat miejscowy hotel Państwo Dornbusch już dawno postawili na turystów z wędką i przygotowali dla nich znakomitą, urozmaiconą ofertę.

Rejon Altenmarkt (typ: jezioro, rzeka)
Łowiska Altenmarktu to przede wszystkim oferta dla zwolenników sztucznej muchy. Na jeziorze obowiązuje zasada "fly only". W jego wodach pływają pstrągi arktyczne (arctic char) - zwane tutaj saiblingami, a także pstrągi potokowe i tęczowe. Wśród łowionych ryb trafiają się prawdziwe, kilkukilogramowe okazy.

Rejon Mittersill (typ: rzeka, jezioro)
Zapraszamy na wędkarski urlop na największe w Austrii prywatne łowisko (działające już od 1866 roku), obejmujące 130 km wód płynących, cztery górskie potoki, dwa jeziora zaporowe i dwa mniejsze jeziorka rekreacyjne, położone na terenie Parku Narodowego Wysokich Taurów w Alpach (Kraj Salzburski).

Kötschach-Mauthen (typ: rzeka, jezioro)
Romatyczne leśne potoki, liczne wodospady i głazy, a także pionowe skaliste wąwozy sprawiają, iż łowiska Kötschach-Mauthen to prawdziwy "eden" dla osób kochających wędkowanie w górskiej scenerii. Wyprawy w niektóre miejsca wymagają nawet odrobiny wspinaczkowej żyłki i przygotowania kondycyjnego.

Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon