about us about us niedziela, 24 stycznia 2021
Wyprawy wędkarskieWyjazdy firmowe

Serdecznie zapraszamy firmy do organizacji wędkarskich wyjazdów dla swych pracowników, partnerów handlowych i kontrahentów. Organizujemy zarówno imprezy tygodniowe, w których najważniejszym (można nawet rzec: jedynym) punktem programu jest samo wędkowanie i niczym nieskrępowany wypoczynek, jak i krótkie 2-3 dniowe wyjazdy na bazie przelotów lotniczych, których program jest bardzo dynamiczny i wzbogacony o wiele elementów rozrywkowych. Nasze programy uwzględniaja obecność na imprezach zarówno doświadczonych wędkarzy, jak i osób, które do tej pory w ogóle nie wędkowały.

Przewodnik - uznany autorytet wędkarski

Rekomendujemy naszym Klientom, aby w imprezach w charakterze przewodnika i eksperta brała udział osoba o uznanym autorytecie oraz szerokiej wiedzy wędkarskiej. Daje to szansę wszystkim uczestnikom na podniesienie swych wędkarskich umiejętności, zwiększa też w znaczącym stopniu prawdopodobieństwo złowienia okazowych ryb w trakcie imprezy. Naszymi współpracownikami są wybitni specjaliści, ludzie ze znaczącym dorobkiem wędkarskim, ale również potrafiący w sposób piękny i pasjonujący opowiadać o sportowym połowie ryb, m.in.: Jacek Kolendowicz - trzykrotny Mistrz Polski w spinningu, obecnie Redaktor Naczelny magazynu "Wędkarski Świat", Zbigniew Zalewski - klubowy Mistrz Polski, publicysta i autor wielu książek o temtyce wędkarskiej czy Marek Szymański - klubowy Mistrz Polski, redaktor magazynu "Wędkarski Świat" i autor książek o wędkarstwie rzecznym. Łowienie ryb w takim towarzystwie jest samo w sobie wielką przyjemnością.

Atrakcje wyjazdu

Na życzenie Klientów w programach naszych imprez umieszczamy szereg atrakcji, gwarantujących świetną zabawę w trakcie firmowej wyprawy. Mogą to być zawody wędkarskie z nagrodami, może być ranking na łowcę największego okazu w trakcie wyjazdu, może być indywidualne łowienie z Mistrzem przez cały dzień na jednej łódce, może wyprawa rybackim kutrem na pełne morze, może wreszcie coś spoza samego wędkarstwa - np. wspólne ognisko lub grill, grzybobranie czy kajakowy rafting. Pomysły dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.

Perfekcyjny serwis

Naszym zadaniem jest taka obsługa Klientów, aby wyjazd był przez uczestników zapamiętany na długie lata. Dbamy o każdy detal, doradzamy przy planowaniu imprezy, służymy zawsze pomocą w trakcie jej realizacji. Na życzenie klienta gwarantujemy serwis fotograficzny, a nawet nagrywamy pamiątkowe filmy z imprez. Jeśli taka jest wola Klienta, łączymy firmowe wyjazdy ze szkoleniami lub konferencjami.

Dokąd wiodą wędkarskie incentives?

Imprezy tego typu realizujemy we wszystkich zakątkach świata - zarówno w kraju, jak i za granicą. Klienci najczęściej decydują się wyjazdy do Skandynawii (Szwecja, Norwegia, Finlandia), leżącej stosunkowo blisko i dającej gwarancję udanych połowów. Jednak na życzenie możemy organizować również dwudniowe wypady na polskie Kaszuby czy rejsy z Władysławowa bałtyckimi kutrami na połów dorszy.
Przykłady naszych imprez:
Wyjazd dla firmy Osram do Finlandii
Wyjazd dla firmy Osram do Finlandii


Wyjazd dla firmy Tadmar do Szwecji
Wyjazd dla firmy Tadmar do Szwecj


Wyjazd dla firmy Elektryk do Szwecji
Wyjazd dla firmy Elektryk do Szwecji


Wyjazd dla firmy Media Group Point do Kanady
Wyjazd dla firmy Media Group Point do Kanady


Turystyka wędkarska Wędkarstwo w Szwecji Mapa strony © Copyright by Eventur Fishing 2003-2007 Wyprawy wędkarskie Wyjazdy wędkarskie
Created by domelon