Cudowne widoki Gór Skalistych
Dorodny norweski dorsz
Wśród gór lodowych Grenlandii
Jak Ernest Hemingway (Kostaryka)
Surowe obozowe życie
Szlachetny okaz z Dalekiej Północy
Ryba z rusztu od razu po złowieniu
Zaraz przelecimy nad Amazonką
Gdzie ryby, tam i grzyby
Wyprawy firmowe - incentives
Serdecznie zapraszamy firmy do organizacji wędkarskich wyjazdów dla swych pracowników, partnerów handlowych i kontrahentów. Organizujemy zarówno imprezy tygodniowe, w których najważniejszym (można nawet rzec: jedynym) punktem programu jest samo wędkowanie i niczym nieskrępowany wypoczynek, jak i krótkie 2-3-dniowe wyjazdy na bazie przelotów lotniczych, których program jest bardzo dynamiczny i wzbogacony o wiele elementów rozrywkowych. Nasze programy uwzględniają obecność na imprezach zarówno doświadczonych wędkarzy, jak i osób, które do tej pory w ogóle nie wędkowały.
Na wędkarskiej imprezie firmowej można przeżyć prawdziwe emocje i złowić rybę życia!
Przewodnik - uznany autorytet wędkarski
Rekomendujemy naszym Klientom, aby w imprezach w charakterze przewodnika i eksperta brała udział osoba o uznanym autorytecie oraz szerokiej wiedzy wędkarskiej. Daje to szansę wszystkim uczestnikom na podniesienie swych wędkarskich umiejętności, zwiększa też w znaczącym stopniu prawdopodobieństwo złowienia okazowych ryb w trakcie imprezy. Naszymi współpracownikami są wybitni specjaliści, ludzie ze znaczącym dorobkiem wędkarskim, potrafiący w sposób piękny i pasjonujący opowiadać o sportowym połowie ryb, m.in.: Jacek Kolendowicz - trzykrotny mistrz Polski w spinningu, obecnie redaktor naczelny magazynu "Wędkarski Świat", Zbigniew Zalewski - klubowy mistrz Polski, publicysta i autor wielu książek o temtyce wędkarskiej czy Marek Szymański - klubowy mistrz Polski, redaktor magazynu "Wędkarski Świat" i autor książek o wędkarstwie rzecznym. Łowienie ryb w takim towarzystwie jest samo w sobie wielką przyjemnością.
Atrakcje wyjazdu
Na życzenie Klientów w programach naszych imprez umieszczamy wiele atrakcji, gwarantujących świetną zabawę w trakcie firmowej wyprawy. Mogą to być zawody wędkarskie z nagrodami, może być ranking na łowcę największego okazu w trakcie wyjazdu, albo indywidualne łowienie z mistrzem przez cały dzień na jednej łódce, bądź wyprawa rybackim kutrem na pełne morze, może wreszcie coś spoza samego wędkarstwa - np. wspólne ognisko lub grill, grzybobranie czy kajakowy rafting. Pomysły dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.
Perfekcyjny serwis
Naszym zadaniem jest taka obsługa Klientów, aby wyjazd był przez uczestników zapamiętany na długie lata. Dbamy o każdy detal, doradzamy przy planowaniu imprezy, służymy zawsze pomocą w trakcie jej realizacji. Na życzenie Klienta gwarantujemy serwis fotograficzny, a nawet nagrywamy pamiątkowe filmy z imprez. Jeśli taka jest wola Klienta, łączymy firmowe wyjazdy ze szkoleniami lub konferencjami.
Dokąd wiodą wędkarskie incentives?
Imprezy tego typu realizujemy we wszystkich zakątkach świata - zarówno w kraju, jak i za granicą. Klienci najczęściej decydują się na wyjazdy do Skandynawii (Szwecja, Norwegia, Finlandia), leżącej stosunkowo blisko i dającej gwarancję udanych połowów. Jednak na życzenie możemy zorganizować również dwudniowe wypady na polskie Kaszuby czy rejsy z Władysławowa bałtyckimi kutrami na połów dorszy.
Nasze biuro zrealizowało już ponad 50 imprez incentive. Na zdjęciu firma Tadmar w Szwecji (2005).
Zobacz więcej na www.fishingexplorers.com
Kontakt z naszym konsultantem: maciek@wyprawynaryby.pl, tel: +48 603 820 940

Podróże po Polsce